• Kavos ar arbatos?

    Rytoj, birželio 29 d., 8.30 val., kviečiame į paskutinį šios vasaros penktadienio kontaktų rytą!

    „Beveik kiekvieną kartą, nepaisydama savo užimtumo, ateinu išgerti kavos ir pabendrauti su kolegomis, kitų įmonių vadovais. Tai puiki proga neformaliai, atvirai padiskutuoti apie kitų verslų subtilybes. Pridėtinė vertė – galimybė kiekvienam dalyvaujančiam pristatyti savo prekę ar paslaugą. Kviečiu kuo daugiau narių užsukti penktadieniais į rūmus. Tai nauji kontaktai, idėjos, bendrystė“, – sako „Saulėja SPA“ savininkė Elena Bartnikienė.

    „Kiekvieną penktadienį einu į rūmus.. Ieškau verslo kontaktų, dalinuosi rekomendacijomis, susipažįstu su įdomiais žmonėmis ir kas kartą papasakoju ką nors naudingo ir įdomaus. Praėjusį kartą kalbėjau, kaip skirstyti savo pajamas“, – įspūdžiais dalijasi finansų konsultantas Nerijus Murauskas.

    „Siūlau idėją. Penktadieniais eidami į ryto kavą, pakvieskime ir savo verslo partnerių, kolegų, ne rūmų narių. Jie turės gerą progą neformaliai susipažinti su organizacijos veikla ir verslo bendruomene. Bus dar daugiau kontaktų, dar daugiau žmonių sužinos ir galbūt įsitrauks į rūmų narius“ , – sako “ Credo Partners bendrasavininkė“ Lina Glemžaitė-Griciuvienė.

    Rytoj palinkėsim vieni kitiems įsimintinų vasaros įspūdžių, o istorijomis apie nuveiktus darbus ir patirtus nuotykius pasidalinsime jau susitikę penktadienio kontaktų rytais rudeniop.

Skip to content