• Naujienos
 • Kauno verslininkai antrą kartą rengia akciją „Žydim“

  Kauno verslininkai antrą kartą rengia akciją „Žydim“

  Gegužės mėnesį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ gėlėmis vėl papuoš visą Savanorių prospektą, nuo įvažiavimo į miestą iki Žemaičių g. sankryžos. Tai – pernai pradėtos tradicijos tąsa.

  Pernai pavasarį Savanorių prospektas pražydo šimtais pelargonijų žiedų. Gėlės iki vėlyvo rudens džiugino miesto svečius ir kauniečius, tiek vairuotojus, tiek pėsčiuosius.

  Kaip ir praėjusių metų pavasarį, verslininkai šiemet vėl dovanoja beveik du tūkstančius pelargonijų ir kviečia visus kauniečius, artėjant miesto gimtadieniui ir Hanzos dienoms, pasodinti po savo gėlę.

  „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir klubas „Verslas Kaunui“ ypač kviečia visus miesto verslininkus prisijungti prie prasmingos iniciatyvos, kad mieste būtų jaukiau ir gražiau gyventi. Jei esate neabejingas aplinkai, kurioje gyvenate ir kurią pirmiausia įvertina Jūsų partneriai, klientai ir svečiai, kviečiame gegužės mėnesį sodinti gėles prie savo administracinių, gamybinių ar prekybinių pastatų“, – ragina klubo „Verslas Kaunui“ pirmininkas, UAB „Verslo aljansas“ generalinis direktorius Genadijus Laškovas.

  Akciją „Žydim“ finansuoja rūmų nariai AB „Swedbankas“, UAB „Liningas“, UAB „Novameta“, UAB „Liuks“, UAB „Verslo aljansas“, UAB „Selteka“, UAB „Centrako“, UAB „Skubios siuntos“, viešbutis „IBIS Kaunas“, „Interjero elementai“, „ITAB Novena“, UAB „Aša“. Prie akcijos prisijungė ir „Ortopedijos klinika“.

  Tris šimtus gėlių vazonus gamino rūmų bendruomenės narės UAB „Metga“ darbuotojai.

  Visą sezoną verslininkų dovanotas gėles prižiūrės Savivaldybei želdynų priežiūros paslaugas teikianti UAB „Irgita“.

  Akcijos pradžia – gegužės 13 d. 11 val. prie „Hyper Maximos“ Savanorių pr.

  Žinią apie akciją 11-13 ir 16-18 val. skelbs reklamobilis, kuris judės Savanorių pr. ir kitomis pagrindinėmis miesto gatvėmis.

Skip to content