• Naujienos
 • Kauno rūmų prezidentui Zigmantui Dargevičiui įteiktas aukščiausias apdovanojimas – aukso „Darbo žvaigždė“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentui, UAB „Liuks“ generaliniam direktoriui Zigmantui Dargevičiui iškilmingo vakaro metu buvo įteiktas aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas – aukso „Darbo žvaigždė“.

  Garbingą apdovanojimą įteikė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) prezidentas Sigitas Gailiūnas. Kauno PPA rūmų prezidentą sveikino Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumo nariai: LPPARA generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR) prezidentas Vytis Lembutis, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė, Šiaulių PPAR generalinė direktorė Edita Grigaliauskienė.

  Sveikiname Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentą Zigmantą Dargevičių, pelnius Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos aukščiausio lygio apdovanojimą ir nuoširdžiai džiaugiamės kartu šiuo garbingu įvertinimu.

  Darbo žvaigždės“ apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas 1939 metais, turėjo valstybės ordino statusą, juo už darbą Lietuvos ūkio gerovei bei ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu Ordiną skirdavo Finansų ministras, o jį teikdavo Respublikos Prezidentas. Apdovanojimas suteikiamas verslo lyderių (asmenų) nuopelnams pažymėti, siekiant skatinti dirbti Lietuvos ir žmonių gerovei.

  Aukso (I laipsnio) „Darbo žvaigžde“ apdovanoti asmenys:

  Valdas Adamkus, LR Prezidentas (2009 m.)

  Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas 1996-2012 m. (2012 m.)

  Prof. Simas Ramutis Petrikis, pirmasis Kauno rūmų prezidentas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės prezidentas (2012 m.)

  Algirdas Butkevičius, LR Ministras Pirmininkas (2015 m.)

  Dr. Pranas Kiznis, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės viceprezidentas, UAB „Lietpak“ vadovas (2023 m.)

Skip to content