• Naujienos
 • Kauno rūmų iškilmėse – keturi šimtai svečių, ypatingi apdovanojimai ir koncertinė programa su scenos grandais!

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gruodžio 2-ąją pakvietė verslo, valdžios, akademinės bendruomenės bei socialinių partnerių atstovus į tradicinį metinį bendruomenės vakarą. Atnaujintoje istorinėje Kauno sporto halėje vykusiame renginyje dalyvavo keturi šimtai svečių.

  Į iškilmingą Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės renginį atvyko Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Mindaugas Tarnauskas, Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Kazys Starkevičius, Andrius Kupčinskas, Vytautas Juozapaitis, Marius Matijošaitis, Justinas Urbanavičius, Valdas Rakutis, Tomas Bičiūnas, Giedrius Surplys, Kęstutis Mažeika, Laima Mogenienė, Mindaugas Puidokas; Kauno ir Marijampolės regionų savivaldybių merai: Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Kauno miesto mero pavaduotojas Andrius Palionis; Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės prezidentai Simas Ramutis Petrikis ir Mečislovas Rondomanskas, universitetų rektoriai Eugenijus Valatka ir Juozas Augutis, verslo atstovai, socialiniai partneriai, žiniasklaidos atstovai ir kiti garbingi svečiai.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikindamas susirinkusius vakaro svečius padėkojo už pasitikėjimą atstovauti verslo bendruomenei, kurios pasiekimai vis labiau matomi. „Šiandien ne tik sveikinimo, bet ir padėkos vakaras. Artėjant gražiausioms metų šventėms dėkoju visiems Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendražygiams už tą galingą bendrumo jėgą, taip pat kiekvienam asmeniškai už palaikymą ir pasitikėjimą. Visiems, kurie šiais, sudėtingais metais, įsiklausė į verslo bendruomenės iškeltas problemas ir visomis priemonėmis stengėsi padėti verslui išlikti konkurencingu.“, – dėkojo KPPAR prezidentas Zigmantas Dargevičius.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiemet suorganizavo 326 renginius, kuriuose dalyvavo daugiau nei 8300 dalyvių. Rūmai yra nuolatiniai konferencijų, forumų organizatoriai ir partneriai. Šiemet vyko jau tradicija tapusios ir šimtus specialistų pritraukiančios konferencijos eksporto, moterų verslumo, statybų, personalo ir kitais klausimais, taip pat – išvykos į tarptautines parodas bei verslo misijos į Jungtinius Arabų Emyratus, JAV, Izraelį, Vokietiją bei kitas šalis. Atstovaudami verslui dialoge su valdžia, atsižvelgdami į tendencijas ir girdėdami verslo bendruomenės problemas, organizuoja diskusijas ir susitikimus verslui aktualiomis temomis. Spręsdami sudėtingus klausimus rengia debatus, o kompetencijas ugdo seminarais ir puikiai išvystyta rūmuose veikiančių profesionalų klubų veikla.

  Metiniame verslo bendruomenės vakare netrūko sveikinimo žodžių, padėkų ir apdovanojimų.

  Bronzos „Darbo žvaigžde“ – vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu, teikiamu už ypatingus asmeninius nuopelnus šalies verslui ar rūmų sistemos plėtrai apdovanoti: Saulius Rūtelionis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, UAB „Verslo draugai“ prezidentas, dr. Rytis Krušinskas, Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorius, Paulius Čepas, Kauno technologijų mokymo centro direktorius, Ignas Vosylius, UAB „Axioma Metering“ generalinis direktorius, Dalia Balsienė, AB „Lytagra“ generalinė direktorė, Giedrius Kukauskas, UAB „Teltonika Networks“ direktorius bei Olga Grigienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė – vadovaujant Olgai Grigienei Rūmai tapo didžiausia verslo bendruomenę regione telkianti organizacija. Šiandien Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių skaičius artėja prie 800.

  Bronzos „Darbo žvaigždes“ kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Zigmantu Dargevičiumi ir generaline direktore Olga Grigiene įteikė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidiumo nariai: Arūnas Tarnauskas, Mindaugas Misiūnas, Vidas Butkus, Vydas Damalakas ir Vaida Butkuvienė.

  Siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažinti ir įvertinti jų ypatingus nuopelnus yra skiriamas „Padėkos ženklo“ apdovanojimas. Šventinį vakarą kartu su prezidentu Zigmantu Dargevičiumi ir generaline direktore Olga Grigiene buvo įteikti net septyni „Padėkos ženklai“. „Padėkos ženklu“ pagerbti: Mindaugas Misiūnas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Viceprezidentas, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas, Vygantas Subačius, UAB „Morita“ direktorius, Marijampolės filialo tarybos pirmininkas nuo 2020 metų, Rūta Matulaitytė, „Marzotto LAB“ grupės įmonių Lietuvoje – AB „Liteksas“, UAB „Lietlinen“ ir UAB „Lietvilna“ vadovė, Arūnas Simutis, UAB „Art Glacio“ generalinis direktorius, Ieva Smetonaitė, MB „Kontraktas“ direktorė, nuo 2019 m. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio teisininkų klubo vadovė, Ramūnas Paražinskas, UAB „Scapa Baltic“ direktorius, Agnė Jaraitė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė.

  „Darbo žvaigždės“ medaliu už nuopelnus įmonei, pripažįstant ir įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus ir asmeninį indėlį apdovanotos Dalytė Rudzevičienė, Kauno technologijų mokymo centro Vilkijos skyriaus vadovė ir Daiva Vyšniauskienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo atstovavimo skyriaus vadovė. Net 26-erius metus trunkantis Daivos Vyšniauskienės kryptingas darbas Rūmuose, atstovavimo verslo interesams srityje, padėjo pasiekti svarbių pasiekimų gerinant verslo aplinką, Rūmų atstovavimo skyriaus teikiamos pozicijos  sulaukia vis didesnio atsižvelgimo.

  Už asmeninį indėlį ir iniciatyvas Rūmų veikloje, narystės puoselėjimą, Rūmų vardo viešinimą, šiais, 2022-aisiais metais ypatingi – Rūmų ambasadoriaus titulai suteikti: Dianai Komskienei, Kooperatinės bendrovės ARKU kredito unija administracijos vadovei ir Vilmai Mikalainienei, akcinės draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ plėtros vadovei.

  Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje, 30-ies metų narystės Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose jubiliejaus proga, „Lojalumo apdovanojimu“ buvo pagerbta uždaroji akcinė bendrovė „Eura“.   Įmonės direktoriui Antanui Vytautui Būdai įteiktas specialus apdovanojimas,  liudijantis UAB „Eura“ narystę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose dar nuo 1992 m.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai Černigovo prekybos, pramonės rūmų vardu dėkojo atsiliepusiems ir prisidėjusiems prie Kauno rūmų inicijuoto humanitarinės pagalbos Ukrainai rinkimo ir įteikė padėkas: UAB „Burbuliukas ir Co“ – vadovei Ingai Tribuišienei, „Jūratės Gulbinienės“ įmonės – direktorei Jūratei Gulbinienei, UAB „Tranzito paslaugų centras“ – direktoriui Giedriui Lubai, Susisiekimo ministerijos – viceministrui Mindaugui Tarnauskui.

  Be gausių apdovanojimų susirinkusiųjų laukė ir nepamirštama vakaro programa, kurioje netrūko ir staigmenų.

  Tradicinio metinio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginio oficialiąją dalį iškilmingai atidarė tarptautinis vyrų choras „UNIA“. Netikėtas renginio vedėjų duetas – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, AB „Kauno Baltija“ generalinis direktorius kartu su atlikėja, televizijos projektų dalyve Ingrida Kazlauskaitė kūrė šventinę vakaro nuotaiką. Kauno sporto halės scenoje atlikėja I. Kazlauskaitė dovanojo prancūziškos klasikos kūrinius, jai akomponavo tituluočiausias saksofonistas Lietuvoje – Juozas Kuraitis savo muzika sužavėjęs milijonus gerbėjų ne tik Lietuvoje, prieš metus pelnęs pasaulinės vaizdo platformos „Youtube“ specialų apdovanojimą.

  Šokti ir kartu dainuoti visus renginio svečius kvietė Egidijus Sipavičius kartu su Kauno bigbendu parengta koncertinė programa „Tavo melodijos kitaip“. Į linksmybių sūkurį įtraukė legendinės POP muzikos merginų grupės „MAN-GO“ koncertas ir visiems puikiai pažįstami grupės atliekami hitai „Alyvos“, „Raskila“ ir kt.

  Prie šio šventinio vakaro įgyvendinimo prisidėjo būrys įmonių. Šventinio vakaro mecenatas – UAB „Baltijos plienas“, generaliniai rėmėjai – UAB „Aconitum“, UAB „The Sane Innovations“ visus šventės dalyvius nustebino dovanėlėmis, dovanojo inovatyvias sveikos odos priežiūrai skirtas priemones, rėmėjai: UAB „Mantinga“, UAB „Tranzito paslaugų centras“, AB „Lytagra“, kooperatinė bendrovė ARKU kredito unija, „Jūratės Gulbinienės“ įmonė.

  Renginio partneriai: UAB „Aurita“, UAB „Serfas“, UAB „Miesto sodas“, UAB „Bijola“, UAB „ADFACE“, MB „LEGGATO“, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.

  Nuotraukų galeriją rasite ČIA

Skip to content