• Naujienos
  • Kauno rūmų atvirų durų dienoje – susitikimas su keliautoju Evaldu Karaliumi

    Vis labiau artėjanti vasara kviečia atostogauti ir vilioja leistis į keliones, tačiau Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vis dar vyrauja pavasariškos nuotaikos bei renginių gausa, kuri sukviečia Rūmų narius ir jais norinčius tapti svečius. Gegužės 12 dieną Kauno ir Marijampolės regionų verslininkus pakvietėme į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų dieną. Renginyje dalyvavo 30 verslo atstovų, jiems Kauno PPA rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė pristatė Rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, Rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui bei plačias galimybes įmonėms užmegzti naujus kontaktus tiek Kauno PP rūmų bendruomenėje, tiek tarptautinėse rinkose, dalyvaujant Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network Lietuva tinklaveikoje. Taip pat buvo išsamiau pristatytas Rūmuose vykdomas verslo interesų atstovavimas, vykstantys bendruomenės renginiai, aktyviai veikiantys vadovų ir specialistų klubai, gausybė mokymų, galimybės naudotis verslo partnerių paieška ir konsultacijomis tarptautinės plėtros klausimais bei daugybė kitų Kauno PPA rūmų veiklų, kuriomis gali naudotis išskirtinai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

    Esami rūmų nariai, dar svarstantiems apie galimybę prisijungti prie didžiausių rūmų Lietuvoje, prisistatydami dalinosi patirtimi, ką jiems suteikė narystė Kauno PPA rūmuose. Savo sėkmės istorijomis dalinosi UAB „Bella Verba“ direktorė Lina Abraitienė, UAB „Išmanūs sprendimai“ direktorius Dainius Balnionis, UAB „MAK GROUP“ vykdantysis direktorius Aurimas Bradūnas.

    Po išsamaus Rūmų veiklų pristatymo bei renginio dalyvių susipažinimo vyko susitikimas su renginio svečiu, keliautoju Evaldu Karaliumi, kurio kelionių kolekcijoje – jau įveiktas ne vienas piligriminis kelias į tolimiausius pasaulio kraštus. Keliautojas E. Karalius su verslo bendruomene dalinosi įspūdžiais, kuriuos patyrė tokiose kelionėse, kaip Šv. Jokūbo kelias į Santiago de Compostela, žygiuose Grenlandijoje, Izraelio dykumoje. Taip pat dalinosi akimirkomis iš vienos išskirtiniausių savo kelionių – tai kelionė aplink Japonijos Shikoku salą, kurios bendras atstumas daugiau nei 1300 kilometrų. Šios kelionės įspūdžiais, įamžintais fotografijose, keliautojas Evaldas Karalius Karalius dalinasi ir specialiai surengtoje parodoje „Šikoku 88 šventyklų kelias“.

Skip to content