• Kauno regiono verslo atstovai kviečiami dalyvauti apklausoje

  Kauno regiono verslo atstovai kviečiami dalyvauti apklausoje

  Šio tyrimo tikslas – išanalizuoti Kauno regiono įmonių atsakingą veiklą, jų tikslus, ateities perspektyvas, palyginti Lietuvos ir Kauno regiono situaciją. Tyrimas vykdomas remiantis Suomijos atsakingo verslo asociacijos parengtu klausimynu bei bus lyginami su 2015 m. Lietuvoje atlikto tyrimo duomenimis, kurio rezultatai buvo pristatyti Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA ir LR Vyriausybės kanceliarijos Pažangos tarybos bendrame renginyje.

  „Noriu paraginti Kauno regiono atsakingo verslo organizacijas aktyviai dalyvauti. Tai pirmas regioninis tyrimas ir galimybė turėti aiškų atspirties tašką apie esamą regiono įmonių patirtį atsakingo verslo srityje, vykdomas veiklas, svarbiausius iššūkius, poveikį verslo plėtrai,“ – sako LAVA valdybos narė Rūta Jasienė, SDG įmonių grupės personalo ir komunikacijos direktorė .

  LAVA vadovės Audronės Alijošiutės teigimu, šis tyrimas yra tai puiki proga atlikti savo atsakingos veiklos savianalizę, pasimatuoti savo atsakomybės lygmenį.

  Apklausos nuoroda: https://goo.gl/forms/wLiV03yH1FEYGo4v1

  Kviečiame atsakyti į apklausą iki 2017 m. gegužės 1 d.

  Atskirų įmonių atsakymai ataskaitose bei pristatymuose nebus matomi, bus viešinami bus tik apibendrinti duomenys. Nurodžiusieji savo e. paštą bus informuoti apie tyrimo rezultatus.

  Daugiau informacijos –

  Audronė Alijošiutė,LAVA vadovė Mob. tel. 868721450

Skip to content