• Kauno rajono įmones kviečiame dalyvauti konkurse „Sukurta Kauno rajone“

  Kauno PPA rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe skelbia konkursą „Sukurta Kauno rajone”. Visos rajone registruotos ir veikiančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti ir iki sausio 24 d. teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus.

  Šio konkurso tikslas – paskatinti Kauno rajono įmones kurti inovatyvius, aukštos kokybės ir draugiškus  aplinkai produktus, kurie galėtų lygiaverčiai konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose.

  Siekiant suteikti galimybę visoms įmonėms dalyvauti ir laimėti konkursą, įmonės bus vertinamos suskirsčius į tris  grupes pagal įmonių dydžius. Nugalėtojai bus nustatomi kiekvienoje grupėje.

  Gaminius/paslaugas vertins komisija, sudaryta iš Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų pagal produkto išskirtinumo, kokybės, pasiekimų ir įvertinimų, draugiškumo aplinkai ir konkurencingumo kriterijus.

  Dalyvauti konkurse itin paprasta:

  1. Užpildykite dalyvio anketą (priedas);
  2. Pridėkite gaminio pavyzdį, o jeigu nėra galimybės – nuotrauką, video ar  aprašymą;
  3. Pateikite užpildytą anketą su priedais iki 2023 m. sausio 24 d. el. paštu mileikiene@chamber.lt arba adresu: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai: Gedimino g.43-1, Kaunas

  Laukiame Jūsų užpildytų paraiškų iki 2023 m. sausio 24. d.

  Nugalėtojų paskelbimas bei apdovanojimų įteikimas vyks vasario 3 d. Kauno rajono verslininkų pagerbimo šventėje, Raudondvario dvare.

  Informacija ir pagalba pildant paraišką el. p. vera.mileikiene@chamber.lt  arba tel. 8 615 14483.

  Dokumentai:

  Sukurta Kauno rajone_NUOSTATAI

  Sukurta Kauno rajone Anketa (1 priedas)

   

Skip to content