• Naujienos
 • Kauno PPAR verslo pusryčiai su Prancūzijos ambasadore

  Kauno PPAR verslo pusryčiai su Prancūzijos ambasadore

  Vasario 18 d. Kauno PPA rūmai kartu su Lietuvos – Prancūzijos prekybos rūmais pakvietė bendruomenės narius į verslo pusryčius. Į susitikimą atvyko Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Maryse Eveline Berniau, Prancūzijos ambasados Lietuvoje ekonomikos patarėjas Christian Levon, Lietuvos – Prancūzijos prekybos rūmų prezidentas Alexander Husty bei rūmų direktorė Otilija Snieškaitė, LR Finansų ministerijos bei advokatų kontoros „Eversheds Saladžius“ atstovai.

  Renginio tikslas – pristatyti susirinkusiems verslo atstovams Prancūziją kaip potencialią verslo partnerę, supažindinti su pagrindiniais mokesčių aspektais planuojantiems pradėti ir plėtoti verslą Prancūzijoje, taip pat pristatyti ES struktūrinių fondų paramą verslui 2014 – 2020 m.,finansavimo kryptis bei tendencijas.

  Tardama sveikinimo žodį, Prancūzijos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Maryse Eveline Berniau pabrėžė, jog tai pirmasis tokio pobūdžio renginys su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais, tačiau svarbus ir reikšmingas užmezgant kontaktus ir stiprinant partnerystę.

  „Siekiame parodyti ir atskleisti, ką Lietuvos verslo atstovai gali nuveikti Prancūzijoje, kokios yra nišos ir galimybės. Kauniečiai – prancūzų kalbos ir kultūros mylėtojai, aktyvūs Frankofonijos dienų renginių mylėtojai. Be to, Kaunas ir Grenoblis ir toliau sėkmingai tęsia susigiminiavusių miestų tradicijas“, – sakė ambasadorė.

  Garbioji viešnia informavo, kad artmiausiu metu Kaune planuojama atidaryti Prancūzijos konsulatą.

  Kauno PPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis padėkojo Prancūzijos ambasadorei už vizitą ir pabrėžė, jog turėdami stiprius kultūrinius ryšius, dabar turime stiprinti ir verslo ryšius. Lietuvos – Prancūzijos prekybos rūmų prezidentas Alexander Husty akcentavo, jog tokie renginiai turi būti reguliarūs ir tapti tradicija.

  Po verslo pusryčių Pracūzijos ambasados darbuotojai bei kiti renginio svečiai lankėsi KTU „Santakos slėnyje“.
Skip to content