• Kauno PPA rūmuose įdiegta kokybės vadybos sistema

    Gaminio ar paslaugos kokybė priklauso nuo įvairių veiksnių: žaliavų, naudojamų technologijų, darbo organizavimo, savalaikio ir garantuoto tiekimo ir kitų. Klientai pageidauja tik kokybiškų gaminių ir paslaugų, įmonės ir organizacijos veiklos plėtrai ir įvairių projektų įgyvendinimui ieško patikimų partnerių. Viena iš pagrindinių priemonių patikimumui užtikrinti ir palaikyti yra efektyviai veikianti sertifikuota kokybės vadybos sistema (KVS). Išorinė KVS nauda – partnerio patikimumo įrodymas. Vidinė KVS nauda – valdymo ir veiklos efektyvumas, konkurencinis pranašumas, sąnaudų mažinimas, įvaizdžio gerinimas, nuolatinis tobulinimas.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose 2011 metais buvo sėkmingai įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Gruodžio 2 dieną Rūmų 20-mečiui skirto renginio metu UAB TUV UOLEKTIS generalinis direktorius Vytautas Pivoras Kauno PPA rūmų generaliniam direktoriui dr. Vytautui Šileikiui įteikė sertifikatą, patvirtinantį vadybos sistemos atitiktį.

    Visada stengiamės būti patikimu partneriu verslo įmonėms ir valdžios institucijoms. Kviečiame aktyviai naudotis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Europos verslo ir inovacijų tinklo paslaugomis.

Skip to content