• KAUNO PPA RŪMUOSE DURIS ATVĖRĖ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS!

  KAUNO PPA RŪMUOSE DURIS ATVĖRĖ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS!

  „Laisvė kasdienybėje gali būti ribota, tačiau kūrybiškumas – niekada“. Europos kūrybiškumo ir naujovių metų ambasadorė Dominique Langevin

  Š. m. vasario 11 dieną po darbų į pirmąjį Kūrybinių dirbtuvių užsiėmimą susirinkusios dalyvės linksmai šurmuliavo, šnekučiavosi, mėgavosi kvapnia žolelių ir medaus arbata, kuria vaišino rūmų narys UAB „Apiterapijos centras“, ir, skambant lengvai džiazo muzikai, pasinėrė į stiklo paslapčių labirintus.

  Rūmų narė dizainerė Sandra Atkočiūtė, trumpai pristačiusi meninio stiklo raidą Lietuvoje, pakvietė kurti savo stiklo paslaptis. Spalvoti stikliukai, popierius, kartonas bei veidrodžiai virto romantinėmis, šventinėmis atvirutėmis, įmantriais vitražais, nuotaikingais stiklo paveikslėliais. „Ačiū jums labai! Nuostabus vakaras – pasijutau tikra kūrėja!“ – šypsojosi ir dėkojo ne viena dalyvė.

  Tikime, kas šis susitikimas yra tik nuostabių atradimų pradžia ir kviečiame kovo 4 dieną į naują Kūrybinių dirbtuvių užsiėmimą „Audinio metamorfozės japoniškai“ (pradžia 17 val.) – susipažinsime su senovinės japonų tekstilės marginimo technikos – Shibori – istorija bei komponavimu, išmoksime pasigaminti originalią svajonių skarelę.

  Daugiau informacijos gausite ir registruotis galite tel. 8~37 324372; arba el. paštu rita.tatariuniene@chambers.lt

  Ateikite, kurkite, atraskite save naujai!

Skip to content