• Naujienos
 • Kauno PPA rūmų nariai apdovanojo Kauno rajono moksleivius už geriausias verslo idėjas

  Kauno PPA rūmų nariai apdovanojo Kauno rajono moksleivius už geriausias verslo idėjas

  Gruodžio 18 d., penktadienį, Raudondvario dvare vyko Kauno rajono 9-12 klasių (I-IV gimnazinių klasių) mokinių verslumo konkursas „Idėjų generatorius 2015“. „Idėja suorganizuoti tokio pobūdžio konkursą knibždėjo jau seniai, nes Pakaunės kraštas pasižymi dideliu verslumu, vis daugiau jaunų žmonų kuria čia savo inovatyvius ir labai išskirtinius verslus“, – sakė Kauno rajono TVIC direktorė Emilė Kaminskaitė-Sutkuvienė. Konkurse dalyvavo dešimt komandų iš skirtingų Kauno rajono mokyklų. Tik šešios jų buvo pakviestos į kitą konkurso etapą – savo idėjų pristatymą verslininkams. Komandose savo idėjas generavo nuo dviejų iki penkių moksleivių, jiems patarimus dalino ir mokytojai. Visos konkurse dalyvavusios komandos pateikė labai skirtingas idėjas: nuo kanceliarinių priemonių prekybos mokykloje ar nuosavos užkandinės atidarymo iki didelių investicijų reikalaujančių projektų, tokių kaip Kauno Snow arenos statybos.

  Moksleivių idėjas vertino kompetentinga komisija

  Konkurse dalyvavusias komandų idėjas vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių – UAB „Dinaka“ ir UAB „Via Baltica dvaras“ vadovo Vyto Čičelio, UAB „Ekstara“ atstovo Dariaus Žitinevičiaus ir UAB „Aurita“ vadovės Vaidos Butkuvienės, taip pat Kauno rajono Jaunųjų lyderių asociacijos pirmininko Lauryno Dilio bei Kauno rajono TVIC direktorės Emilės Kaminskaitės-Sutkuvienės. Visos idėjos buvo vertinamos atsižvelgiant į penkis vertinimo kriterijus: originalumą, inovatyvumą, atitikimą rinkos poreikiams, įgyvendinimo realistiškumą bei pristatymo kokybę ir pasiruošimą. Komisija negailėjo patarimų komandoms, ypač toms, kurių idėjų įgyvendinimu nebuvo sunku patikėti.

  Apdovanoti puikiais prizais

  Komisijos nariai moksleiviams įsteigė puikius prizus. Nei viena komanda namo tuščiomis negrįžo.

  I vietos laimėtojų komanda „Water proof“ iš Garliavos Jonučių gimnazijos buvo apdovanota bilietais į vieną įspūdingiausių koncertų Žalgirio arenoje „MAMA muzikos apdovanojimai“. Šį prizą įsteigė UAB „Via Baltica dvaras“ vadovas Vytas Čičelis.

  II vietos nugalėtojams, komandai iš Raudondvario gimnazijos „Dominatoriai“, atiteko UAB „Ekstara“ įsteigtas prizas – dovanų kuponai pramogoms boulingo klube „City Bouling“.

  III vietos laimėtojų komanda „Pygerlandas“ iš Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos buvo apdovanota išskirtine galimybe apsilankyti įmonėje UAB „Avia Baltika“ ir išbandyti simuliacinio skraidymo įrenginį bei pamėginti valdyti lėktuvą.

  Konkurso metu komisija vertino ir komandų idėjų pristatymo kokybę. Nepralenkiamos savo drąsa bei pasiruošimu buvo dviejų merginų Karolinos Pavlovaitės ir Deimantės Maskaliovaitės komanda „Water proof“. Jos gavo specialųjį Kauno rajono mero įsteigtą prizą – apsilankymą „Break free“ kambaryje.

  Kiekviena komanda buvo apdovanota UAB „Naujasis Nevėžis“ saldžiomis dovanomis ir UAB „Renesa“ verslo dovanomis.


Skip to content