• Kauno PPA rūmai – žinomiausia regiono verslo organizacija

  Kauno PPA rūmai – žinomiausia regiono verslo organizacija

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra žinomiausia verslo organizacija regione. Tą parodė šių metų birželio – liepos mėnesiais bendrovės „Eurotela“ vykdyta regiono verslininkų apklausa.

  Tyrimo metu apklausta 353 įmonės, atrinktos iš įmonių duomenų bazių. Įmonių atranka buvo atliekama taikant apyvartos dydžio (nuo 300 000 EUR metinė apyvarta) kriterijų.

  Apklausti regiono verslininkai labiausiai žino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus (92,9 proc.). Kauno smulkiųjų ir vidutinių verslininkų asociaciją žino apytiksliai 58 proc. apklaustųjų, o mažiausiai žinoma yra Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija (apie 43 proc).

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai tarp kitų išvardintų organizacijų vertinami palankiausiai. Toliau seka Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, Kauno smulkiųjų ir vidutinių verslininkų asociacija.

  Kaip svarbesnes rūmų veiklas regiono verslininkai nurodo atstovavimą ir interesų gynimą, vietinėse, regioninėse, šalies ar tarptautinėse organizacijose ir institucijose bei dalyvavimą praktiniuose seminaruose.

Skip to content