• Naujienos
 • Kauno kredito unija Nepriklausomybės atkūrimo dieną minėjo kartu su jaunimu

  Kauno kredito unija Nepriklausomybės atkūrimo dieną minėjo kartu su jaunimu

  Patriotiškumą, kooperaciją ir meilę savo gimtajam miestui puoselėjanti Kauno kredito unija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventę paminėjo kūrybiniais projektais. Bendradarbiaudama su VDA Kauno fakulteto Dizaino katedros studentais Kauno kredito unija dovanojo Kauno miestui išskirtinai šiai šventei jaunųjų dizainerių sukurtas instaliacijas – kūrybinius projektus, kurie papuošė Kauno miestą.

  „Manome, kad tai labai pozityvus ir kartu patriotinis projektas, kuris, tikimės, taps kasmetiniu ir laukiamu renginiu Kauno mieste. Nepriklausomybės dienos minėjimas turėtų tapti didžiausia visų mūsų švente. Šiemet šią išskirtinę datą norėjome minėti kartu su miesto bendruomene ir suteikti galimybę jaunimui, kurių rankose mūsų visų ateitis bei vertybių puoselėjimas, išreikšti savo idėjas,požiūrį“, – sako projekto iniciatorės Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

  VDA Kauno fakulteto dizaino katedros vedėjos Rūtos Valušytės teigimu, VDA KF Dizaino katedra be dvejonių sutiko su Kauno kredito unijos siūlymu surengti bendrą projektą. Projekte sutiko dalyvauti VDA Kauno fakulteto Dizaino katedros pirmo ir ketvirto kurso studentai, nepabūgę įtempto studijų grafiko ir išreiškę norą pasidalinti savo kūrybinėmis idėjomis su Kauno miesto bendruomene. Ruošiamos instaliacijos buvo išskirtinės ir tuo, kad jų gamybai naudojamos tik antrinės žaliavos (gamybos atliekos), kurias projektui suteikė projekto rėmėja – UAB „Žalvaris“.

  Projekte dalyvavo dvi studentų komandos (I-as kursas: Julius Guzaitis, Vaidas Byla, Dovilė Pakutinskaitė, Miglė Česiūnaitė, IV-as kursas: Aistis Bagdonas, Nikita Turenkov).

  Jaunųjų dizainerių atlikti darbai skatina kitaip pažiūrėti į šventę, suvokti kiekvieno mūsų indėlį į miesto gražinimo procesą, skatina jaunimo patriotiškumą, iniciatyvą, kviečia aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Skip to content