• Naujienos
 • Kauniečių sėkmė Europos įmonių tinkle

  Kauniečių įmonės greitas ir tvirtas sprendimas tapti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau- KPPAR) nariu bei įsitraukti į Enterprise Europe Network (toliau – EEN) tinklą  po kelių mėnesių, pavirto į pirmą gautą užsakymą.

  Pavasarį vykusiame kasmetiniame Šiaurės regiono šalių EEN partnerių susitikime „Viking Days“, Lietuvos EEN atstovai, dirbantys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, susitiko su to paties tinklo atstovais iš Danijos. Svarbiausias diskusijų ir susitikimų tikslas – išsiaiškinti atstovaujamų įmonių poreikius, lūkesčius bei pateikti potencialius bendradarbiavimo pasiūlymus.

  „Kuomet kolegos iš Danijos papasakojo, kad jų klientas ieško įmonės galinčios gaminti vaikiškas loveles, iš karto pradėjome ieškoti kompanijos Lietuvoje, su kuria danai galėtų bendradarbiauti,“ – pasakoja Irma Taparauskienė, rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė.

  MB „Mačo baldai“, veikianti nuo 2003 metų bei kurianti prekės ženklo „M Furniture“ baldus, atitiko Danijos įmonės keliamus reikalavimus.

  Įmonės kruopščiai gaminami baldai ir kiti namų interjero sprendimai yra įgyvendinami atsižvelgiant į novatoriškas dizaino koncepcijas, kokybiškas medžiagas bei technologiškai pažangius gamybos procesus. Remiantis šiais principais gaminami ir masinės gamybos baldai, ir nestandartiniai baldai klientų interjerui.

  Baldų kokybė, patrauklios kainos, malonus klientų aptarnavimas ir kūrybinė galia – tokių vertybių laikymasis, matyt, ir lėmė bendradarbiavimo pradžią tarp Danijos ir Lietuvos įmonių. Tačiau įmonių pirma pažintis– partnerių, dirbančių EEN atstovybėse Danijoje ir Lietuvoje, sėkmingas darbas.

  „Svarbu – niekada nežadėti to, ko negalima bus padaryti ir visada būti sąžiningu su esamu ar būsimu klientu, partneriu“, – sako Šarūnas Mančas, MB „Mančo baldai“ vadovas, kuri gali būti tikras pavyzdys toms įmonėms, kurios dar nedrįsta dalyvauti EEN veikloje.

Skip to content