• Kaune rengiami politikos ir verslo debatai

  Kaune rengiami politikos ir verslo debatai

  Artėjant Seimo rinkimams Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkais rengia viešus politikų ir verslininkų debatus „Rinkimai į Seimą 2012: idėjos ir realybė“.

  Į debatus kviečiamos visos parlamentinės partijos, Kaune iškėlusios savo kandidatus: Darbo partija, Liberalų ir centro sąjunga, Liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų partija, Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai, Tvarka ir teisingumas.

  Debatus moderuos žinomas politologas, prof. Algis Krupavičius.

  Vieši debatai demokratinėse šalyse yra įprastas ir populiarus, visuomenės laukiamas būdas išsiaiškinti jai svarbius reikalus. Tai demokratijos, tolerancijos, idėjų mainų, kritinio mąstymo bei komandinio darbo ugdymo mokykla. Vieši kandidatų debatai padeda išsiaiškinti, kokie tikri politiko ketinimai slypi už reklaminių šūkių. Tiesiogiai bendraujant debatuose geriausiai patikrinama politikų kompetencija ir fiksuojami jų pažadai.

  Rūmai jau anrą kartą inicijuoja viešus politikos ir verslo atstovų debatus. Pirmieji buvo surengti pernai vasarį prieš savivaldos rinkimus. Tuomet verslininkai labiausiai pasigedo konkretumo ir aiškumo, kokiais būdais bus siekiama vykdyti rinkiminius pažadus.

  Debatai vyks spalio 2 d., antradienį, 15 val. Savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės al. 96).

  Išankstinis klausimas visiems debatų dalyviams – kokios trys pagrindinės, ekonomikai ir verslui svarbios partijos rinkimų nuostatos ir kaip jos bus įgyvendinamos?

  Kiti klausimai debatų dalyviams nežinomi, juos partijų atstovai trauks burtų keliu.

Skip to content