• Naujienos
 • Kaune lankosi Latvijos verslininkus vienijančios organizacijos vadovai

  Kaune lankosi Latvijos verslininkus vienijančios organizacijos vadovai

  Kovo 19 d., Latvijos įmonių rūmų delegacija kartu su Kauno miesto vadovais ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovais aptarė glaudesnio bendradarbiavimo ir geresnės verslo aplinkos kūrimo galimybes.

  „Prieš beveik du mėnesius pasirašėme bendradarbiavimo ketinimų protokolą tarp Kauno ir Rygos. Tikiuosi, jog bendradarbiavimas ne tik su Ryga, bet ir kitais Latvijos miestais vyks ne tik politiniu lygmeniu, bet bus įgyvendinamos ir įvairios verslo iniciatyvos, duosiančios realios naudos“, – susitikimo metu kalbėjo Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

  Prieš 8 metus įkurtų Latvijos įmonių rūmų pagrindinis tikslas – skatinti verslo santykius tarp Latvijos ir Lietuvos, atstovauti rūmų narių ekonominiams interesams ir dalyvauti formuojant teigiamą Latvijos verslininkų įvaizdį užsienyje. Kasmet šios organizacijos atstovai aplanko vis kitą Lietuvos miestą ir stengiasi užmegzti santykius su verslo atstovais.

  „Organizuojame susitikimus su potencialiais verslo partneriais, teikiame išsamią informaciją apie atitinkamos pramonės rinkas, apie konkrečių įmonių profilius. Tikimės, jog šios viešnagė metu Kaune taip pat pavyks rasti naudingų kontaktų“, – teigė Latvijos įmonių rūmų valdybos pirmininkas Gundars Andžāns.

  Pasak susitikime dalyvavusio Latvijos Respublikos ambasadoriaus Lietuvoje Mārtiņš Virsis, labai svarbu stiprinti tarpusavio santykius bei aktyviai naudoti šalių tarpusavio verslo tinklą, kuriame būtų galima keistis įmonių verslo užklausomis, verslo vystymo galimybėmis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis taip pat pabrėžė verslo tinklo tarp visų trijų Baltijos šalių vystymo svarbą ir priminė apie prieš keletą savaičių Rygoje Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Estijos ir Latvijos prekybos ir pramonės rūmų vadovų pasirašytą bendradarbiavimo sutartį.

  Pagal kaunas.lt

Skip to content