• „Kaunas2022“: kultūros ir verslo partnerysčių galimybės

    Gegužės 23-24 d.  „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks Europos kultūros sostinės forumas –kasmetinis „Kaunas 2022“ komandos inicijuojamas renginys, sutelkiantis įvairių kūrybinių sričių lyderius iš visos Europos. Į ši forumą kviečiami ir verslininkai. Forume bus galima išgirsti pranešimų ir dalyvauti diskusijose apie technologinių inovacijų taikymą auditorijų vystymui, inovacijų galimybes ir rizikas, intuicijos reikšmę versle, socialinio verslo aktualijas ir kultūros rėmimo tendencijas.

    Šis kvietimas nuskambėjo  balandžio 3 d.  vykusiame verslo ir „Kaunas2022“ komandos susitikime, aptariant verslo ir kultūros partnerystes šioje didžiulėje programoje.

    „Kaunas2022“ verslui siūlo tapti prekių ir paslaugų tiekėjais, informacijos skleidėjais, svetingumo kūrėjais, pagalbininkais kuriant programai reikalingą infrastruktūrą, taip pat – ambasadoriais, rėmėjais, savanoriais. Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas Benjaminas Žemaitis jau yra šios programos anbasadorius.

    Savo ruožtu programos rengėjai siūlo tokias galimybes: įvaizdžio projektai, žinomumo didinimo/viešinimo projektai, darbuotojų įtraukimas, mokymasis ir edukacija, kūrybinės dirbtuvės verslo problemoms spręsti, socialinės atsakomybės renginiai, ryšių užmezgimas.

    Laimės ekonomika, idėjos svetingumui, kultūriniai taksi su gidu, tarpukario namų ir butų su išsaugotais autentiškais interjerais atvėrimas, paslaugos šeimoms ir socialinę atskirtį patiriantiems visuomenės nariams, senjorų įtraukimas į savanorystę, originalūs suvenyrai, Centrinio pašto pastato įveiklinimas – tai dar anaiptol ne visos susitikime aptartos idėjos.

Skip to content