• Kasmetinė “SDG” konferencija “Būkime saugūs ir sveiki darbe”

  Kasmetinė "SDG" konferencija "Būkime saugūs ir sveiki darbe"

  Kviečiame dalyvauti darbuotojų saugos ir sveikatos konferencijoje ir rasti atsakymus į Jums aktualius, rūpimus klausimus darbuotojų saugos ir sveikatos srityje, išgirsti kitų įmonių PATIRTĮ, AKTUALIJAS, PASIKEITIMUS, TEISMINĘ PRAKTIKĄ ir REKOMENDACIJAS, sužinoti, KAIP IŠVENGTI DAŽNIAUSIAI PASITAIKANČIŲ KLAIDŲ darbuotojų saugos ir sveikatos srityje bei nelaimingų įvykių darbe, daugiau SUŽINOTI APIE DARBUOTOJŲ SVEIKATOS STIPRINIMĄ DARBO VIETOJE.

  Pietų pertraukos metu, po skanių pietų, galėsite išbandyti ergonomines kėdes, pasimokyti suteikti pirmąją pagalbą, išbandyti mankštas, skirtas atpalaiduoti įsitempusius nugaros, kaklo raumenis sėdimą darbą dirbantiems darbuotojams.

  Pasibaigus konferencijai, kviečiame SMAGIAI praleisti vakarą protų mūšyje, LINKSMAI diskutuojant apie darbuotojų saugą ir sveikatą (protų mūšyje dalyvavimo mokesčio nėra, dalyvius vaišinsime užkandžiais). Įmonės, teikiančios paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos srityje, gali sudaryti tik SIRGALIŲ komandas.

  Konferencijos data ir vieta:

  • 2015 m. balandžio 8 d. Kaunas, EUROPA ROYALE viešbutis, Miško g. 11

  • 2015 m. balandžio 14 d. Šiauliai, ŠIAULIŲ ARENA, Jono Jablonskio g. 16

  • 2015 m. balandžio 16 d. Klaipėda, RADISSON BLU viešbutis, Šaulių g. 28

  • 2015 m. balandžio 21 d. Vilnius, KAROLINOS viešbutis, Sausio 13-osios g. 2

  • 2015 m. balandžio 23 d. Panevėžys, ROMANTIC viešbutis, Kranto g. 24

  Į konferenciją ir/ arba protų mūšį būtina išankstinė registracija. Informacija teikiama ir registracija vykdoma internetu www.darbusauga.sdg.lt
  , telefonu ar el. paštu:

  Kvietimas_protu_musis.doc
  KVIETIMAS (2).doc
  Konferencijos programa.doc

Skip to content