• Naujienos
 • Kampanijoje ,,Už saugią Lietuvą“ – „Kalėdinės vaikų svajonės“

  Kampanijoje

  Gegužės 24 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė narius jungtis prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“.

  Į kampanijos gerųjų pavyzdžių sąrašą, paskatinus Prezidentūrai, vienas pirmųjų pateko UAB „SDG“ socialinis projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“.

  Kaip skelbiama kampanijos „Už saugią Lietuvą“ puslapyje, bendrovė nuo pat savo veiklos pradžios didelį dėmesį skiria ne tik visuomenės švietimui darbuotojų saugos ir sveikatos srityje, bet ir kaip socialiai atsakinga įmonė organizuoja ir dalyvauja įvairiuose renginiuose, iniciatyvose, socialinėse akcijose, projektuose.

  Daugybė įvairių iniciatyvų ir veiklų įmonę įkvėpė įkurti VšĮ „Saugi pradžia“, kuri perėmė socialinių projektų organizavimą ir vykdymą. Tarp daugybės vykdomų projektų yra kalėdinių atvirukų projektas, kurio metu vaikai iš vaikų globos namų ir dienos centrų kuria atvirukus bei už juos gauna piniginį atlygį. Projektas moko vaikų globos namų auklėtinius veiklumo, verslumo, iniciatyvos, saviraiškos ir savarankiškumo, skatina vaikus suprasti, kad siekiant savo svajonių reikia įdėti pastangų. Vaikai mokomi dirbti, lavinti savo gebėjimus ir įgūdžius, o už darbelį jiems atlyginama ne tik pinigine išraiška, bet ir pildomi vaikų norai. Įsigiję ar gavę dovanų atvirukus asmenys, apsilankę VšĮ „Saugi pradžia“ tinklalapyje www.saugipradzia.lt, gali išpildyti sukūrusio atviruką vaiko norą. Projektu taip pat norima, kad kuo daugiau įmonių, įstaigų, organizacijų, taip pat fizinių asmenų užmegztų su vaikų globos namų auklėtiniais glaudžius abipusius santykius, šiltą bendravimą, pažintų vieni kitus, domėtųsi vieni kitų veiklomis.

  Smagu, kuomet vaikų globos namų auklėtiniai yra kviečiami į įmones, įstaigas ar organizacijas, dalyvauja jų veikloje, šventėse, atsiranda abipusė partnerystė. Projektas vykdomas visoje Lietuvoje, dalyvauja visi norintys globos namų vaikai ir pageidaujančios prisidėti prie projekto įmonės, įstaigos, organizacijos bei fiziniai asmenys. Projektas vykdomas jau šešerius metus. Jo metu sukurta daugiau kaip 20000 vnt. atvirukų, išpildyta daugiau nei 1200 vaikų svajonių. Globos namams jau suteikta apie 18 000 eurų paramos.

Skip to content