• Kalėdų nuotaika su „Bernelių užeiga“

  Kalėdų nuotaika su „Bernelių užeiga“

  „Maistas yra ne tik elementarus poreikis, bet ir galimybė bendrauti“, – sako „Bernelių užeigos“ vadovė Zita Tarankevičienė.

  „Kalėdų vakarėlis įmonės darbuotojams – būdas geriau pažinti kolegas, įsiklausyti, atsiskleisti jiems kitame amplua“, – priduria vienos populiariausių Kaune užeigos rinkodaros specialistė Eglė Mažeikienė.

  Rūmų klubo nariams „Bernelių užeiga“ pristatė kalėdinių vakarėlių idėjų – nuo praėjusio šimtmečio 80-ųjų metų disko stiliaus iki piratų lobio paieškų. Žinomas tinklas siūlo net 12 pokylių salių, elegantiškų menių nuo 6 iki 600 vietų. Kai kurios iš jų puikiai tinka verslo deryboms ir pietums su partneriais ar užsienio svečiais, kuriems galima pasiūlyti net pagroti lietuviškos muzikos orkestrėlyje ar patiems pasigaminti cepelinų. „Bernelių užeiga“ gali surengti pokylį ir pilyje, ir prie jūros, ir Londone, ir Kinijoje.

  Klubo nariai degustavo kalėdinių patiekalų, kuriuos galima užsisakyti šventinėms dienoms į namus. Kūčių 12 patiekalų vakarienė keturiems asmenims atsieis 120 Lt.

  Kaip naujas rūmų narys klube pasveikinta UAB „Silda“, užsiimanti didmenine automobilių dažų, dažymo kamerų prekyba. Bendrovė atstovauja Belgijos, Vokietijos, Italijos gamintojams Lietuvoje. Įmonės įkurtame mokymo centre galima įgyti praktinių automobilių dažymo įgūdžių.

Skip to content