• Naujienos
 • Kalėdiniai sveikinimai – socialiai atsakingai ir originaliai

  Kalėdiniai sveikinimai – socialiai atsakingai ir originaliai

  Kviečiame Jus dalyvauti kalėdiniame projekte „Kalėdinės vaikų svajonės“.

  2011-tais metais daugybė globos namų auklėtinių sulaukė kalėdinio stebuklo – vos spėję užrašyti savo kalėdines svajones ant sukurtų atvirukų, jau po kelių savaičių gavo svajojamas dovanas. Jas vaikams dovanojo ir įmonės, privatūs asmenys ir įmonių kolektyvai – vos spėjome atsakinėti į norinčiųjų dovanoti laiškus! Daugelyje globos namų buvo sukurta tikra kalėdinė nuotaika.

  Šiemet globotiniai vėl pasiruošę sukurti originalius rankų darbo kalėdinius atvirukus, kuriais tikrai nustebinsite juos gavusius partnerius ir klientus.

  Kitoje atviruko pusėje vaikai įrašo savo svajones, kurioms taupo pinigėlius. Projekto metu surinkti pinigai bus pervesti vaikams, sukūrusiems atvirukus.

  Vaikų iš globos namų svajonės išsipildys dviem būdais, prie kurių kviečiame prisidėti it Jus: arba patiems vaikams įsigijus norimą daiktą už pinigėlius, gautus sukūrus atvirukus, arba gavus norimą dovaną iš projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ dalyvių (siunčiančių atvirukus arba juos gaunančių).

  Projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ globos namų auklėtiniai skatinami suprasti, kad siekiant savo svajonių reikia įdėti pastangų.

  Kalėdos – stebuklų metas, o vaikų globos namų auklėtiniams svajonių išsipildymai ir stebuklai yra ypač reikalingi. Būkime socialiai atsakingi ir padėkime vaikams pajusti kalėdinį džiaugsmą.

  Nors šventės gali pasirodyti dar toli, tačiau norint nusiųsti originalius, šiltus ir nepavėluotus kalėdinius sveikinimus, ruoštis jau pats laikas.

  Jei nusprendėte, kad norite savo klientus ir partnerius nustebinti originaliais sveikinimais, susisiekite su mumis dėl atvirukų užsakymo, kad kūrybiškieji nykštukai suspėtų laiku sukurti mažuosius paveikslėlius.

  Atviruko dydis – 10,5 x 21 cm (perlenktas 21 x21 cm lapas).

  Atvirukų komplektacijos ir vertė:

  • Atvirukas – 3,65 Lt

  • Atvirukas + baltas vokas – nuo 3,95 Lt

  • Atvirukas + įklija (su atspausdintu Jūsų tekstu) – nuo 4,85 Lt

  • Atvirukas + įklija (su atspausdintu Jūsų tekstu) + vokas – nuo 5,15 Lt

  Galimi papildomi komplektacijų variantai:

  • Įklijos tekstas gali būti juodas arba spalvotas

  • Vokas gali būti baltos arba auksinės spalvos

  • Vokas gali būti su atspausdintu Jūsų logotipu

  • Kiti Jūsų pageidaujami variantai

  Susivienykime geriems darbams!

  VšĮ „Saugi pradžia“ direktorėRūta Jasienė

  Kontaktinis asmuo: projektų vadovė Austėja Bliumkytė-Padgurskienė, mob. tel. nr. 8 686 18867, tel. nr. 8 37 460 066, el. p. saugipradzia@sdg.lt
  , www.saugipradzia.lt


Skip to content