• Naujienos
  • Kaišiadorių verslininkai gilino žinias: „Kvalifikuoti darbuotojai – kur jų rasti? Aktualiausios darbo rinkos politikos priemonės“

    Rugsėjo 26 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kaišiadorių atstovybė surengė susitikimą, skirtą Kaišiadorių regiono įmonių vadovams ir personalo vadovams. Susitikime, kurio tema buvo „Kvalifikuoti darbuotojai – kur jų rasti? Aktualiausios darbo rinkos politikos priemonės“, dalyvavo 14-os Kaišiadorių rajono įmonių atstovai. Su vietos verslo bendruomene pranešimais ir profesionaliomis įžvalgomis apie kvalifikuotų darbuotojų paiešką ir aktualiausias darbo rinkos politikos priemones dalinosi Elektrėnų profesinio mokymo centro bei Užimtumo tarnybos Kaišiadorių specialistės.

    Lina Triponienė, Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė, kuri  papasakojo apie tai, kokius specialistus ši mokslo įstaiga rengia ir kaip galima kelti jau esamų darbuotojų kvalifikaciją. Direktorė taip pat pasidalino naudingomis nuorodomis bei informacija, kaip darbdavys gali efektyviau pritraukti būsimus darbuotojus.

    Ramutė Sinkevičienė, Užimtumo tarnybos Kaišiadorių skyriaus vedėja,  daugiau papasakojo apie skyriaus veiklą, su kokiais sunkumais susiduria ir kaip juos sprendžia. Pateikė ieškančių darbo statistiką, bei pristatė šiai dienai aktualias Užimtumo tarnybos programas, skirtas darbdaviams. Šios programos padeda dalinai spręsti darbo jėgos poreikius ir kelti esamų darbuotojų kvalifikaciją programų lėšomis.

    Susirinkusieji į susitikimą Kaišiadorių karšto verslo atstovai vieningai sutarė, jog tai buvo naudingas ir labai aktualus renginys, ypatingai verslo vadovams, siekiantiems spręsti darbuotojų paieškos ir jų kvalifikacijos kėlimo klausimus bei skatinti dialogą tarp suinteresuotų šalių. Susitikimo metu buvo padėtas pagrindas konstruktyviam dialogui tarp darbdavių, profesinio mokymo įstaigų ir Užimtumo tarnybos Kaišiadorių rajone.

Skip to content