• Naujienos
 • Kaišiadorių krašto verslo apdovanojimuose įvertinti Kauno PPAR narių 2023 m. pasiekimai!

  Vasario 2 d. Kaišiadorių kultūros centre įvyko tradicinis „Verslo vakaras“, kurio metu buvo pagerbti Kaišiadorių krašto verslininkai, tarp jų – ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kaišiadorių atstovybės nariai, jiems buvo įteikti apdovanojimai už 2023 m. pasiekimus.

  Prieš paskelbiant 2023 metų geriausias ir labiausiai nusipelniusias Kaišiadorių rajone veikiančias įmones, visus susirinkusiuosius į šventinį vakarą sveikino Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Šarūnas Čėsna, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Kaišiadorių atstovybės vadovas Remigijus Daugėla bei kiti garbūs svečiai.

  Sveikindamas verslo bendruomenę Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Šarūnas Čėsna pasidžiaugė, kad praėjusiais metais Kaišiadorių krašte veikiančių įmonių skaičius paaugo, jų buvo įkurta daugiau nei 100. Šiuo metu Kaišiadoryse veikia 682 įmonės. Džiaugdamasis vietos verslo bendruomenės augimu ir plėtra, Meras patikino, kad visada yra pasirengęs verslą palaikyti, padėti kurti patrauklią aplinką Kaišiadorių krašte besikuriančiam verslui ir juokaudamas pridėjo: „Pažadu netrukdyti veikti, plėtotis“.

  2022 metų spalio 26 dieną įsteigtos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kaišiadorių atstovybės vadovas, įmonės „TANGO PRINT“ direktorius Remigijus Daugėla Rūmų vardu sveikindamas visus susirinkusius į Kaišiadorių rajono verslo bendruomenės pagerbimo šventę, pakvietė jungtis prie didžiausią verslo bendruomenę Kauno ir Marijampolės regionuose telkiančios verslo bendruomenės.

  „Kauno rūmai – tai didžiausia verslo bendruomenę Kauno ir Marijampolės regione vienijanti organizacija, nuolat auga ir plečiasi. Naujus metus pasitinka 907 įmonių – narių skaičiumi.

  Kauno rūmai siekdami būti arčiau verslo, kurti glaudesnį ryšį su verslo bendruomene Kaišiadorių krašte įsteigė atstovybę. Rūmai vertina ir yra dėkingi rajono savivaldai už bendradarbiavimą, palaikymą telkiant vietos verslo atstovus.

  Tad maloniai kviečiame Jus burtis į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kaišiadorių  atstovybės verslo bendruomenės gretas. Kuo mūsų daugiau, tuo labiau esame girdimi, esame stipresni“, – kalbėjo KPPAR Kaišiadorių atstovybės vadovas R. Daugėla.

  Po sveikinimų vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, paskelbti nominacijų laureatai, tarp kurių už 2023 m. aukštus įvertinimus pelniusios ir Kauno PPAR Kaišiadorių atstovybės įmonės – narės.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kaišiadorių atstovybės nominacijos „Stabilus proveržis“ apdovanojimas įteiktas UAB „Dovaina“ už investicijas ir inovacijas, kuriant naujus, draugiškus aplinkai produktus, proveržį į naujas rinkas. Apdovanojimą atsiėmė įmonės direktorius Petras Vėlyvis.

  UAB „Dovaina“ daugiau nei 30 metų dirba maisto pramonės įrengimų gamybos ir metalo apdirbimo srityse.

  Nominacijos „Metų auksas“ laureatu tapo KPPAR Kaišiadorių atstovybės narys MB „Ostvalds fabrica“. Apdovanojimas įteiktas MB „Ostvalds fabrica“ savininkei Eglei Ostvalds.

  Įmonė parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ laimėjo aukso medalį už naują sūrį „Dilgėlė“. Tai jau antrasis įmonės aukso medalis. Kaišiadorių krašto sūriai greit išplito visoje Lietuvoje – nuo Vilniaus iki Klaipėdos. Neramaus būdo sūrinės įkūrėja Eglė nuolat eksperimentuoja, kurdama naujus skonius ir receptus. Patirties ir idėjų parsiveža ir iš užsienio kelionių. Kartu su „sūriais-medalininkais“ Eglė puikiai garsina Kaišiadorių vardą visoje šalyje.

  Sveikiname visus laureatus ir linkime sėkmės siekiant ambicingų tikslų ateityje ir džiuginančių rezultatų

Skip to content