• Naujienos
 • Kaišiadorių atstovybėje – Kauno verslo moterų tinklo susitikimas bei atstovybės 1-erių metų sukakties paminėjimas!

  Spalio 26 d. įsteigta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Kaišiadorių atstovybė ir Kauno verslo moterų tinklas (VMT), veikiantis Kauno PPA rūmuose, surengė verslo moterų susitikimą „Moterys versle – stipri bendruomenė verslo plėtrai“. Gausiai susirinkusios verslininkės iš Kauno ir Kaišiadorių turėjo progą susipažinti su verslo aplinka Kaišiadoryse ir Kaišiadorių rajone. Pranešimą parengė renginio partnerio, Kaišiadorių TVIC, vadovė Giedrė Streikauskaitė.

  Irma Kvedarienė, Kauno Verslo moterų tinklo vadovė, pristatė tinklo veiklą Kaune ir visoje Lietuvoje. Visos narės bei kitos dalyvės turėjo galimybę prisistatyti, papasakoti apie savo verslą, bei kokią naudą joms duoda dalyvavimas Rūmų ir VMT veikloje.

  Matydamos stiprią moterų bendrystę, išsivysčiusią ilgamečio ir aktyvaus dalyvavimo VMT bendruomenėje dėka, Kaišiadorių verslininkės taip pat išreiškė norą prisijungti.

  KPPAR Kaišiadorių atstovybė šventė savo pirmąjį gimtadienį. Ta proga į renginį atvyko Kaišiadorių savivaldybės vicemeras Algimantas Radvila, kuris įkvepiančiais linkėjimais sveikino vietos verslo bendruomenę su sukaktimi. Atstovybės vadovas Remigijus Daugėla džiaugėsi matydamas, kad auga atstovybės narių skaičius ir išreiškė nusiteikimą greitu metu „peraugti“ į Kaišiadorių filialą.

  Vakaro pabaigoje visus dalyvius vaišino aukso medaliais apdovanotais sūriais Kaišiadorių atstovybės narys sūrinė „Ostvalds fabrica“. Pramoginėje dalyje buvo organizuota loterija tarp atvykusių dalyvių. Laimėjusios verslininkės gavo dovanų nuostabius prieskonių rinkinius „Delicia‘s“, įsteigtus UAB „Anexo“.

  Renginio eigoje užsimezgė daug naujų kontaktų, kurie, tikimas, jog ateities perspektyvoje pavirs į naujas ilgametes draugystes, bei, žinoma, verslo partnerystes.

Skip to content