• Kaip gimsta kvepalai

  Kaip gimsta kvepalai

  Kovo 8-osios, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo Sūduvos buhalterių klubas, kuriam vadovauja D. Liukinevičienė, susirinko susipažinti, kaip gimsta kvepalai.

  Filialo direktorius Evaldas Ulevičius pasveikino moteris su pavasario švente, palinkėjo geros pavasariškos nuotaikos, sveikatos, būti aktyviomis.

  Stebuklinga galia, esanti mažajame kvepalų flakone, teikia malonumą ne tik tam žmogui, kuris jais naudojasi, bet ir jį supantiems žmonėms. Geri kvepalai padeda pasijusti žavingiems, o jų pirkimas kelia nuotaiką. Moterys galėjo išsirinkti pagal joms patikusį skonį komponentus ir pasigaminti kvepalus. Kvepalai turi savo istoriją, apie juos labai įdomiai papasakojo bei padėjo juos pasigaminti klubo svečias Aušra Stadalytė.

  Kvepalų brandinimo laikas apie šešios savaitės. Todėl balandžio viduryje klubo narės vėl rinksis išmėginti savo sukurtų kvepalų.

  Jeigu Jus domina bendravimas, naujų idėjų ieškojimas, kviečiame užsukti į Kauno PPA rūmų Marijampolės filialą, visuomet esate laukiami.

Skip to content