• „K.A.V.A 2019“: nominacijų paraiškų teikimo metas

  Prieš metus pirmą kartą iškiliausius Kauno verslus pasveikinęs ir pagerbęs renginys „Kauno augančio verslo apdovanojimai“ (K.A.V.A.) jau startavo su nauja jėga. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kaip ir pernai, yra šio renginio generalinis partneris.

  Rūmai pristato nominaciją „Sukurta Kauno mieste“. Pernai ji buvo viena iš populiariausių, kurioje varžėsi 15 įmonių, o nugalėtoja tapo UAB „Vittamed“ (nuo 2019 m. pradžios – UAB „Boston Neurosciences”), apdovanota už sukurtą unikalų ir vienintelį pasaulyje neinvazinį galvospūdžio matuoklį, kuriuo susidomėjo ir JAV kosminių tyrimų agentūra NASA.

  2018 m. nominacijai „Kaunas didžiuojasi“ rūmai pateikė bendruomenės narį UAB „Kautra“ – bendrovę lydėjo sėkmė, ji tapo nominacijos nugalėtotoja už Kauno autobusų stoties projektą.

  Kviečiame rūmų narius aktyviai teikti paraiškas plačiam nominacijų spektrui – nuo socialinės atsakomybės iki startuoliškų inovacijų: „Svetingumo verslas Kaune“,  „Sukurta Kauno mieste“, „Inovacija“, „Plėtra užsienyje“, „Plėtra Kaune“, „Kauno startuolis“, „Užsienio investuotojas: paslaugos“,  „Užsienio investuotojas: gamyba“,  „Atsakingas verslas“, „Kauno metų nekilnojamojo turto plėtotojas“ ir „Kaunas didžiuojasi“.

  Nugalėtojai bus paskelbti iškilmingame apdovanojimų renginyje birželio 6 d. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre.

  Įmonės, norinčios kandidatuoti į vieną ar kelias iš šių metų nominacijų, turi užpildyti dalyvio paraišką tinklalapyje www.kaunasin.lt (http://kaunasin.lt/why-kaunas/kava2019/?lang=lt) iki gegužės 13 dienos.

  Daugiau informacijos apie K.A.V.A. 2019 apdovanojimus: www.kaunasin.lt, el. paštu kava@kaunasin.lt arba telefonu +370 613 54 999.

Skip to content