• Jūsų vardas gali būti įrašytas Lietuvos verslo alėjoje!

  Jūsų vardas gali būti įrašytas Lietuvos verslo alėjoje!

  Šiuo metu į Lietuvą iš Švedijos, vienos didžiausių akmenskaldžių bendrovės, jau atgabenti didžiuliai akmenys, iš kurių skulptorius Algimantas Šlapikas iškals milžinišką plaktuką ir 36 simbolines vinis kuriamai Lietuvos verslo alėjai. Ant simbolinių vinių bus inkrustuoti projekto rėmėjų – įmonių pavadinimai arba prekių ženklai – liejiniai iš bronzos. Įmonės tokį rėmėjo statusą įgyja skyrusios 5 tūkstančių eurų paramą.

  Įsiamžinti Parodų kalne kuriamoje alėjoje gali ir įmonės bei kiekvienas iš Jūsų, paaukojęs 1 tūkstantį eurų. Bendrovės pavadinimas, Jūsų vardas ir pavardė bus iškalta specialiai rėmėjams skirtoje plokštumoje.

  Tai galimybė mums visiems parodyti, kad ir 100-aisiais Lietuvos valstybės atkūrimo metais visuomenė gali susitelkti bendrai kūrybai ir didžiuotis šiandiena, perduoti šią žinią ateities kartoms. Verslo iniciatyva skiriama Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui 2018 m.

  Kaune, Parodų kalne būsimos erdvės rėmėjais jau tapo vienos didžiausių šalies bendrovių AB „Lifosa“ ir AB „Achema“, savo sėkmės istorijas Nepriklausomybės metais sukūrusios AB „Lytagra“, UAB „Novameta“, UAB „Baltijos polistirenas“, UAB „SDG“, UAB „Serfas“, UAB „Liuks“, taip pat projekto iniciatorius Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

  Lietuvos verslo alėjai parinkta vieta Kaune, Ąžuolyno teritorijoje, kur tarpukario metais vyko garsios Lietuvos žemės ūkio ir pramonės parodos. Meninė koncepcija atrinkta viešo konkurso būdu, darbus vertino speciali komisija.

  Išsamiau apie Lietuvos verslo alėją – projekto svetainėje: www.versloaleja.lt
  ir priede
  (PDF).

  Lankstinukas.6..pdf

Skip to content