• Jungtinės Karalystės ambasadoriaus David John Hunt vizitas rūmuose

  Jungtinės Karalystės ambasadoriaus David John Hunt vizitas rūmuose

  Kovo 14 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Rita Baidokaitė priėmė Jungtinės Karalystės nepaprastąjį ir įgaliotąjį ambasadorių Lietuvoje David John Hunt bei Prekybos ir investicijų skyriaus vyriausiąją rinkos patarėją Ringailę Savičienę.

  Susitikimo metu ambasadoriui buvo pristatyti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kauno regiono ekonomikos raida istoriniame kontekste, Kauno miesto investicinis potencialas bei projektai, galintys turėti įtakos investiciniam Kauno patrauklumui, verslo sektoriai su neišnaudotu potencialu. Akcentuotas Kauno regiono išskirtinis vaidmuo užmezgant ir ateityje plėtojant dvišalius verslo santykius.

  Ambasadorius pabrėžė, kad vienas iš šio vizito tikslų – bendros tarpinstitucinės veiklos ir sąveikos gerinimas holistiniu požiūriu, bendradarbiavimas padedant vystyti tiek Jungtinės Karalystės, tiek Lietuvos įmonių veiklą, ypač skatinant eksportą ir investicinius projektus. Ambasadorius domėjosi, su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria verslininkai ir kaip yra skatinamas verslas.

  „Turime labai daug bendra ir veikiame panašiose srityse. Esu nustebintas dėl Kauno regiono investicinio potencialo, galite didžiuotis ypač kvalifikuota darbo jėga“, – pabrėžė ambasadorius.

  Tai pirmasis JK nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvoje David John Hunt vizitas Kaune.


Skip to content