• Jungtinė Karalystė nori plėsti ryšius su Lietuva

  Jungtinė Karalystė nori plėsti ryšius su Lietuva

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis lapkričio 8 d. susitiko su Jungtinės Karalystės ambasadore Claire Louise Lawrence ir Ieva Binkauskaite, ambasados Tarptautinės prekybos departamento atstove.

  Kartu su prezidentu susitikime dalyvavo rūmų tarybos narys, UAB „Baldai Jums“ generalinis direktorius Alfonsas Meškauskas, Kauno laisvosios ekonominės zonos pardavimų ir marketingo vadovas Tomas Buzas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla ir UAB „Tikras žaidimas“ direktorius Ernestas Adomaitis.

  Susitikimo metu ambasadorė domėjosi, su kokiais iššūkiais susiduria Lietuvos įmonės šiandien ir kokių veiksmų imasi, kokius projektus planuojama įgyvendinti regione. Ambasadorė patvirtino, kad referendume priimtas sprendimas dėl „Brexit“ nebus atšauktas. Lietuviai, dirbantys Jungtinėje Karalystėje, vertinami kaip tiltas verslo ryšiams su Lietuva. Tačiau, pasak ambasadorės, Jungtinėje Karalystėje reikia didinti Lietuvos žinomumą, kad ekonominis bendradarbiavimas stiprėtų.

  Aptarta galimybė kartu su Jungtinės Karalystės ambasada organizuoti renginių Lietuvos įmonėms apie sąlygas plėsti verslą ir investuoti Jungtinėje Karalystėje.

  Prezidentas pakvietė ambasadorę kito vizito metu aplankyti pažangias Kauno ir Marijampolės regionų įmones.

Skip to content