• Jonavos filialo narių susitikimas įmonėje „Achempak“

    Birželio 6 dieną, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo verslo bendruomenės nariai dalyvavo susirinkime, vykusiame UAB „Achempak“. Jo metu buvo aptariami Jonavos filialui aktualūs klausimai.

    Susirinkimo dalyvius svetingai sutiko įmonės vadovas Tomas Krejaras, jis pristatė čia gaminamus produktus – polipropileno didmaišius, papasakojo apie įmonės veiklą, socialinę atsakomybę, pasidalino apie iššūkius, su kuriais susiduria bendrovė. Įmonių atstovai turėjo galimybę susipažinti ir su gamybos procesu.

    Susirinkime dalyvavo  UAB „Day Q Analytics“ vadovas bei verslo konsultantas Vytautas Siaurusaitis, kuris pristatė jonaviečiams atvirų duomenų aplikaciją „BIfree SODRA“, analizavo Jonavoje veikiančių įmonių pateiktus statistinius duomenis. Pranešimas „ Kaip keitėsi Jonavos r. sav. įmonių rinkos dalis ir turto grąža (ROA)?“ susirinkimo dalyviams buvo itin aktualus.

    Tokios išvykos į filialo įmones jau tapę pasiteisinusia tradicija – verslininkams visuomet įdomu, kaip gyvena kolegos, su kokiomis problemomis bei iššūkiais susiduria, kaip sprendžia. Dalijimasis patirtimis, veikimas aktyvioje bendrystėje – stiprina verslo bendruomenės ryšį, kuria jo vertę.

    Jonavos filialo direktorė Dalia Sinkevičienė KPPAR Jonavos filialo vardu dėkoja UAB „Achempak“ vadovui už šiltą priėmimą, dalyviams – už bendrystę, klausimus bei diskusijas. Lauksime aktyviai dalyvaujant kituose susitikimuose.

Skip to content