• Naujienos
 • Jonavos filialas 2023-uosius metus palydėjo netradiciškai – šaudykloje „Gynėjų kalvė“

  Gruodžio 18 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo verslininkai  2023-uosius metus palydėjo netradiciškai – bendruomenės narys Saulius Jakimavičius pakvietė KPPAR narius į svečius: apsilankyti šaudykloje „Gynėjų kalvė“, įsikūrusioje Šilų seniūnijoje.

  Jonavos filialo tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas, sveikindamas susirinkusius dalyvius džiaugėsi išaugusia Jonavos verslo bendruomene, kuri šiais metais pasipildė net 12 naujų narių. Besibaigiantys metai buvo kupini iššūkių ir sudėtingų situacijų, kurias daugumai verslų pavyko išspręsti, prisitaikyti prie esamų rinkos sąlygų. Buvimas verslo bendruomenėje padeda laiku sužinoti reikiamą informaciją, pasidalinti problemų sprendimo būdais, o geri pavyzdžiai skatina tobulėti. Ir šis susitikimas tik parodo, kad jei įdomu ir naudinga, visuomet atrasi laiko bendravimui, o užmegzti kontaktai kažkada virs abipusiai naudingu  bendradarbiavimu.

  Šaudyklos įkūrėjas ir savininkas Saulius Jakimavičius pasakojo susirinkusiems, kad šiuo metu dėl nestabilios geopolitinės situacijos pasaulyje, išaugęs susidomėjimas ginklais, daugėja žmonių juos įsigijusių savigynai. Tačiau šaudyklos savininkas, puikiai išmanantis ginklus, skuba priminti ir apie saugų bei atsakingą elgesį su ginklu: „Itin svarbu su ginklu elgtis atsakingai, nesiblaškyti, nes tai gali būti pavojinga ne tik aplinkiniams, bet ir pačiam sau. Dažnas ginklo turėtojas iškilus grėsmingai situacijai ,turimu ginklu pasinaudoti  net nesugebėtų, tam reikalingas rimtas psichologinis pasiruošimas, gebėjimas įveikti stresą bei savo ginklo pažinimas. Šiuo tikslu, šaudykloje organizuojami asmens apsaugos mokymai. Pavasarį planuojama rengti išgyvenimo stovyklas, kuriose dalyviai semsis žinių ir patirčių. Jei norite dalyvauti – mielai kviečiame registruotis. Informaciją apie šaudyklos teikiamas paslaugas rasite interneto svetainėje:  https://www.saudyklajonava.lt/“, – kviesdamas pasakojo S. Jakimavičius.

  Žvarbus oras, nutirpęs sniegas bei purškiantis lietus dalyvių nesustabdė. Laikydamiesi, kvietime į renginį nurodyto, aprangos kodo „šiltai ir patogiai“, čia susirinko gausus būrys jonaviečių verslininkų bei svečių iš Kauno. Gamtos apsuptyje su bendraminčiu būriu ne tik susipažinome su šaudyklos veiklos ypatumais, ginklo laikymo bei šaudymo abėcėle, bet  turėjome galimybę išbandyti įvairius ginklus, savo rankos tvirtumą ir akies taiklumą.

  Jonavos filialo vardu dėkojame Sauliui Jakimavičiui už geras emocijas ir suteiktas naudingas žinias,  Jonavos verslo bendruomenei – už palaikymą ir aktyvumą. Kartu mes esame stipresni.

  Linkime visiems gražių ir jaukių švenčių artimųjų apsuptyje. O Jonavos verslo bendruomenę kviečiame susitikti jau sausio 25-ąją Jonavos kultūros centre, kuriame vyks iškilmingas Jonavos verslo bendruomenės pagerbimo vakaras „Palydint 2023-uosius“.

Skip to content