• Jonavos atstovybėje lankėsi Čekijos-Baltijos prekybos rūmų vadovas

  Jonavos atstovybėje lankėsi Čekijos-Baltijos prekybos rūmų vadovas

  Birželio 6 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos atstovybėje lankėsi Čekijos -Baltijos prekybos rūmų direktorius Karel Sykora.

  Socialinius, kultūrinius ir ekonominius ryšius tarp Čekijos Respublikos ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos stiprinančios organizacijos vadovas K. Sykora atvyko vizito į Jonavos rajono savivaldybę. Meras Mindaugas Sinkevičius pakvietė susipažinti ir su rajono verslininkams atstovaujančia ir bendradarbiavimo sutartį su savivaldybe pasirašiusia KPPAR atstovybe. Pokalbio metu svečias susipažino su jos vykdoma veikla, teikiamomos paslaugomis, meras pasakojo apie Jonavos valdžios planus bei nuveiktus darbus.

  KPPAR Jonavos atstovybės darbuotoja D. Sinkevičienė svečiui papasakojo, jog atstovybės veikloje dalyvauja apie 20 įmonių, jų skaičius nuolat didėja. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose jau yra arti 400 narių.

  Apie ambicijas steigti KPPAR Jonavos filialą papasakojęs Jonavos atstovybės vadovas Alfonsas Meškauskas pristatė ir savo vadovaujamos įmonės UAB „Baldai jums“ veiklą, investicijas, gaminamą produkciją, veiklos geografiją.

  Vėliau „Baldai jums“ ekspozicijų salėje svečias apžiūrėjo įmonės gaminamos produkcijos pavyzdžius, nustebo sužinojęs, kad ir Čekijoje yra parduotuvė, prekiaujanti lietuviškais ąžuolo bei beržo baldais.

  Apžiūrėję Skandinavijos, Vokietijos, Anglijos rinkose vertinamus gaminius, abiejų pusių atstovai išreiškė viltį, jog bendradarbiavimas nenutrūks, o užmegzti ryšiai bus naudingi .

Skip to content