• Jonavoje pristatytos ES fondų galimybės verslui

    Jonavoje pristatytos ES fondų galimybės verslui

    Kovo 28 d. Jonavoje vyko renginys Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos 2014–2020 m. laikotarpiu administruojamos ES fondų investicijų priemonės“.

    Renginį organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos filialas. Jame dalyvavo Ūkio ministerijos atstovai, vietos verslininkams pristatyta 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa. Prie pranešėjų būrio prisidėję Kauno teritorinės darbo biržos vadovai supažindino su situacija darbo rinkoje jJnavos rajone.

    Renginyje dalyvavo Lietuvos respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

    Renginio pradžioje buvo atnaujinta sutartis tarp Kauno prekybos,pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo bei Jonavos rajono savivaldybės. Mero pareigas laikinai einantis Eugenijus Sabutis atkreipė dėmesį, kad sutartis yra tęstinė, tačiau jos atnaujinimas sutvirtins ryšius tarp verslo ir politikų. Rajono vadovas atkreipė dėmesį, kad KPPAR Jonavos filialas, kurio Tarybos pirmininkas yra bendrovės „Baldai jums“ generalinis direktorius Alfonsas Meškauskas, yra stipriausia struktūra regione. „Mes norime, kad vietos valdžia bei verslo atstovai ir toliau aktyviai ir geranoriškai bendradarbiautų, nes tai yra naudinga abiem pusėms“, – sakė E. Sabutis.
Skip to content