• Naujienos
 • Įvyko kandidatų į Prienų r. savivaldybės merus ir verslo atstovų debatai „Prienai rytoj”

  Vasario 9 d., ketvirtadienį, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Prienuose veikianti Rūmų atstovybė organizavo kandidatų į Prienų rajono savivaldybės merus ir verslo atstovų debatus „Prienai rytoj“.  Debatuose buvo kviečiami dalyvauti visi kandidatai bei Prienų rajone veikiančių Rūmų atstovybės narių ir kitų įmonių vadovai bei atstovai. Susitiko su verslo atstovais ir debatuose dalyvavo šie kandidatai į Prienų rajono savivaldybės merus: Loreta JAKINEVIČIENĖ (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Laimutė JANČIUKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Jovydas JUOCEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Paulius MINAJEVAS (LR liberalų sąjūdis), Gintautas SODAITIS (Darbo partija), Alvydas VAICEKAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų sąjunga). 

  Prienų rajono savivaldybės didžiojoje salėje vykusių debatų pagrindinė tema – ekonominė, socialinė Prienų rajono raida ateinančiu laikotarpiu: augimas / klestėjimas, vietos verslo plėtra ar spartesnis jo kūrimasis, gyvenimo kokybės gerėjimas, specialistų pritraukimas ne tik darbui, bet ir gyvenimui bei kiti aktualūs klausimai.

  Kandidatų į Prienų rajono savivaldybės merus ir verslo atstovų debatus moderavo Kauno technologijos universiteto finansų profesorius dr. Rytis Krušinskas.

  Skelbiame tvarkaraštį ir kviečiame dalyvauti: 

  • vasario 20 d.  15 val. Kėdainiai, Savivaldybės salėje, J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai
  • vasario 21 d.  16 val. Šakiai, Savivaldybės salėje, Bažnyčios g. 4, Šakiai
  • vasario 22 d.  16 val. Jonava, Savivaldybės salėje,  Žeimių g. 13,  Jonava
  • vasario 22 d.  16 val. Vilkaviškis, Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre, J. Basanavičiaus a.7, Vilkaviškis
  • vasario 23 d.  16 val. Kaunas, Savivaldybės salėje,  Laisvės al. 96,  Kaunas
  • vasario 27 d.  16 val. Marijampolė, Savivaldybės salėje, J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė.

   

Skip to content