• Naujienos
 • Įvyko Raseinių atstovybės narių susirinkimas

  Sausio 3 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) naujai įkurtos atstovybės Raseiniuose nariai rinkosi į susirinkimą, kuris vyko pas atstovybės narį – UAB „Agrobond“. Tikimasi, kad greitu laiku atstovybė įsikurs nuomojamose patalpose, kuriose vyks KPPAR atstovybės nariams skirti susirinkimai, seminarai bei kitos Raseinių verslo bendruomenei skirtos veiklos.

  Pirmajame metų pradžios susitikime dalyvavo  įmonių – rūmų narių atstovai: UAB „Danspin“ direktorius Rosvaldas Kunickas, „Vairuojame LT“ direktorius Darius Adomavičius, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos profesinio mokymo skyriaus vedėja Renata Veršinskienė, UAB „Raimelita“ direktorius Stasys Bružas, „ I&R business partner group“ MB direktorius Ramūnas Digaitis. Dalyvavo ir atstovybės svečiai iš UAB „Sparkus“ , UAB „Julisa“ ,UAB „Translinas“ ir ADB Compensa Vienna Insurance Group bei KPPAR Raseinių atstovybės narystės koordinatorė Vaida Gruzdžiūnienė.

  Raseinių atstovybės vadovas UAB „Danspin“ direktorius  Rosvaldas Kunickas išreiškė viltį, kad Raseinių verslininkai aktyviai vienysis į Rūmų atstovybės bendruomenę ir veiks verslo bei rajono bendruomenės aplinkos gerinimui.

  Atstovybės susirinkime Raseiniuose lankėsi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai – kancleris Andrius Verbyla kartu su Verslo bendruomenės skyriaus vadove Vera Mileikiene. Kauno PPAR administracijos atstovai trumpai pristatė galimybes verslui veikiant Kauno PPA rūmų bendruomenėje.

  Raseinių atstovybės verslininkai aktyviai diskutavo  dėl atstovybės veiklų šiais metais, buvo aptarta ir nuspręsta surengti artimiausius renginius:

  • Apskrito stalo diskusiją   Raseinių technologijų ir verslo mokykloje dėl darbuotojų stygiaus ir galimybių  bendradarbiaujant su verslu parengti trūkstamų specialybių darbuotojus;
  • Verslo pietus su Raseinių miesto meru Arvydu Nekrošiumi ir  savivaldybės administracijos vadovais galimai šiais klausimais – 2024 m. biudžetas, numatomi savivaldybės investiciniai projektai, smulkaus ir vidutinio verslo skatinimas, mokestinė aplinka ir kt.;
  • Europos sąjungos struktūrinės paramos priemonių, kurios numatomos skelbti 06.01, pristatymas.
  • Diskutuota apie renginius verslo teisės, finansų valdymo ir apskaitos, jaunimo verslumo skatinimo.

   

Skip to content