• IT įmonių verslo misija į JAV

    2019 m. sausio 8 – 11 dienomis kartu su IT įmonių klasteriu Waynord organizuojama verslo misija į į vieną didžiausių IT parodų JAV – CES.

    Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais partneriais ir potencialiais klientais.  Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos, tarp kurių yra Aciety, digitouch, Imas, IT Brolis, Toughlex ir kt. Tai IT projektų vystytojai, plėtojantys web, el. komercijos, mobiliųjų aplikacijų ir unikalių IT sistemų sprendimus.

    Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes. Taip pat, labai svarbu lietuviškų IT įmonių konkurencingumo didinimas ir gebėjimas persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą. Būtent ši paroda yra gera erdvė pažinti naujausias rinkos tendencijas ir ieškoti nišų naujiems produktams kurti. Ne mažiau svarbus ir lietuviškų įmonių tarpusavio pažinimas ir bendravimas bei galimybės vėliau dirbti drauge vystant naujus projektus ir naujus produktus.

    Iškilus klausimams, kviečiame kreiptis į Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovę Agnę Jaraitę el. paštu agne.jaraite@chamber.lt, telefonu +370 623 73520.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo  projektą „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“, kurio metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams

Skip to content