• Įsteigtas Kauno eksportuotojų klubas

    Įsteigtas Kauno eksportuotojų klubas

    Birželio 28 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įsteigtas penktasis klubas. Be sėkmingai veiklą plėtojančių Personalo vadovų, Finansininkų, Verslo vadovų klubų ir Verslo moterų tinklo, įmonių vadovai ir specialistai dalyvaus ir Eksportuotojų klubo susitikimuose.

    Klube su kolegomis bus keičiamasi žiniomis ir dalijamasi asmenine patirtimi, analizuojamos eksporto skatinimo problemos, diskutuojama apie skirtingų šalių verslo kultūros ypatumus. Klubo veiklos turinys ir tikslai apibrėžti apklausus įmonių vadovus, steigiamojo susirinkimo diskusijose.

    Pasak rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, yra įvairių eksporto skatinimo būdų ir tuo užsiimančių institucijų, o steigiamo klubo tikslas – sudaryti galimybę neformaliems pokalbiams tarpusavio pasitikėjimo atmosferoje. Ryšys per rūmus užtikrina sąveiką plačiame tinkle, stiprina partnerių pasitikėjimą, sutrumpėja kelias į eksporto rinkas.

    Pagedavimus tapti klubo nariais pareiškė 23 Kauno įmonės: AB „Kauno Baltija“, AB „Atrama“, UAB „Alga“, UAB „Doletos langai“, UAB „Italiana“, UAB „Aconitum“ ir kt. Klubo pirmininku išrinktas UAB „Novameta“ vyr. projektų vadovas Linas Launikonis.Skip to content