• Išrinktas naujas Prienų atstovybės vadovas

  Išrinktas naujas Prienų atstovybės vadovas

  Birželio 17 d. vykusiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės rinkiminiame susirinkime buvo išrinktas naujas vadovas. Juo tapo bendrovės „Wilara“ direktorius Gediminas Olsevičius, kuris pakeitė UAB „Ekofrisa“ direktorę Liną Padvaiskienę.

  Būtent L. Padvaiskienės pastangomis pavyko suburti krašto verslininkus ir įsteigti Kauno PPA rūmų atstovybę. Jos vadovavimo metu rajone buvo sudaryta Verslo taryba, kurios nariais tapo rūmų Prienų atstovybės, Prienų ūkininkų sąjungos ir Prienų rajono savivaldybės atstovai.

  Susirinkime dalyvavo Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis.

  Susirinkimo metu buvo patenkintas „Doletos“ bendrovės akcininko Vytauto Silevičiaus prašymas dėl pasitraukimo iš Verslo tarybos. Vietoje jo deleguotas G. Olsevičius.

  Prienų atstovybės nariai ir rūmų vadovai apsikeitė nuomonėmis apie šiais metais vykusią rūmų asamblėją ir išsakė nuogąstavimą, jog į rūmų tarybą nebuvo išrinktas Prienų atstovas.

  Prezidentas B. Žemaitis pripažino, jog rūmų vadovybės rinkimo procedūra turi spragų ir pažadėjo šį klausimą paruošti kitai asamblėjai.

Skip to content