• Naujienos
 • Išrinktas JAE-Lietuvos verslo tarybos pirmininkas ir du jo pavaduotojai

  Spalio 12 dieną įvyko antrasis Jungtinių Arabų Emyratų – Lietuvos verslo tarybos susitikimas, kurio metu iš jame dalyvavusių narių buvo išrinktas Verslo tarybos pirmininkas ir du jo pavaduotojai.

  Verslo tarybos pirmininku tapo AB „Kauno Baltija“ generalinis direktorius Vidas Butkus. UAB „Kauno Baltija“ – viršutinių moteriškų drabužių siuvimo įmonė, eksportuojanti 99% gaminamos produkcijos. Vidas Butkus yra ne tik šios įmonės vadovas, tačiau ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, Kauno kolegijos tarybos pirmininkas,  Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro tarybos narys, SODRA tarybos primininkas bei labai aktyvus verslo bendruomenės narys.

  Pavaduotojais išrinkti „Trukmės“ įmonių grupės pardavimų ir verslo vystymo direktorė Erika Bauer bei UAB „Tranzito paslaugų centras“ direktorius Giedrius Lubas. „Trukmės“ įmonių grupę sudaro trys įmonės: UAB „Trukmė“ – viena didžiausių baldų sektoriaus įmonių Lietuvoje, jau daugiau nei 25 metus vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą baldų gamybai skirtomis medžiagomis; UAB „Fabrica Viridis“ – žalioji baldų gamykla, kuri taikydama inovatyvų gamybos procesą siekia pakeisti šalyje vyraujančius serijinės modulinių baldų gamybos standartus, siūlo išskirtinę įvairovę, greitį, kokybę ir tvarumą; bei UAB „DOM DOM home“ virtuvės interjero studija.  UAB „Tranzito paslaugų centras“ – muitinės tarpininkai, 24/7 teikiantys krovinių gabenimo „nuo durų iki durų“ paslaugas, dirbantys „vieno langelio“ principu bei aptarnaujantys visas kryptis ir transporto rūšis.

  Susitikimo metu patvirtintas Verslo tarybos reglamentas, aptarti artimiausi veiklos planai, tarp kurių ir dar šiais metais planuojamas vizitas į ES-GCC verslo forumą.

  JAE-Lietuvos verslo tarybos narių sąrašas:

  1. „Amber paper“, UAB – kepimo popieriaus, grilio maišelių bei kitų maisto pakavimo produktų gamintojas.
  2. „Aurida Logistics Solutions“, UAB – kompleksinius logistikos ir transportavimo sprendimus teikianti įmonė, gabenanti krovinius visame pasaulyje.
  3. „Burbuliukas ir CO“, UAB – vandens jonizatorių gamintojas.
  4. „Eneka“, UAB – nuotekų valymo įrenginių, naftos ir riebalų skirtuvų, požeminių bei antžeminių talpyklų ir lietaus vandens naudojimo sistemų gamintojas.
  5. „Fabrica Viridis“, UAB – žalioji baldų gamykla, siūlanti išskirtinę įvairovę, greitį, kokybę ir tvarumą.
  6. „Idomus“, UAB – sekcinių garažo ir pramoninių vartų gamintojas, montuotojas.
  7. „Inovatyvios diagnostikos centras“, UAB – biotechnologijų moksliniai tyrimai, medicinos prietaisų gamyba ir prekyba.
  8. „Kauno Baltija“, AB – viršutinių moteriškų drabužių siuvimo įmonė, eksportuojanti 99% gaminamos produkcijos.
  9. „Liuks“, UAB – įmonė valdo 6 viešbučius visoje Lietuvoje, užsiima nekilnojamojo turto vystymu.
  10. „Rubineta“, UAB – didžiausias maišytuvų ir jų aksesuarų gamintojas Baltijos šalyse. Rinkoje jau nuo 1999 metų, žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių.
  11. „Ruvera“, UAB – pusiau kietų ir skystų produktų, tokių kaip veterinariniai vaistai, medicinos prietaisai, biocidiniai produktai, pašarų papildai bei kosmetika, gamintojas.
  12. „Sapropel organics“, UAB – organinių trąšų gamintojas ir eksportuotojas.
  13. „Tranzito paslaugų centras“, UAB – muitinės tarpininko, muitinio sandėliavimo, krovinių pervežimo paslaugas teikianti įmonė.

  Šių metų gegužės 4 dieną Šardžoje (JAE) buvo pasirašyta Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) – Lietuvos verslo tarybos steigimo sutartis tarp Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) ir Jungtinių Arabų Emyratų prekybos ir pramonės rūmų federacijos. Verslo tarybos tikslas – stiprinti dvišalius ekonominius santykius, auginti investicijų srautą tarp abiejų šalių, kurti glaudesnius tarpusavio prekybinius ryšius, organizuojant vizitus ir teikiant paramą Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų įmonėms, ypač prekybos ir pramonės sektoriuose. Verslo taryba atveria galimybes kreiptis, inicijuoti, siūlyti ir būti labiau matomiems bei girdimiems Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

  Norint daugiau sužinoti apie Verslo tarybą bei jos veiklą kviečiame kreiptis į paskirtą sekretoriatą: Agnė Joneikienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė (agne.joneikiene@chamber.lt; +37062373520).

   

   

Skip to content