• Išrinkta regiono Verslo moterų tinklo vadovybė

    Kauno regiono Verslo moterų tinklo vadove antrai kadencijai perrinkta Saulė Motiejūnienė, UAB „Linolitas“ direktorė. Ataskaitiniame-strateginiame susirinkime moterys verslininkės tarybos narėmis išrinko Eglę Makselytę, VšĮ  „Personalo praktikų paslaugos“ bendrasavininkę ir vadovę, Rimą Balanaškienę, UAB „Aconitum“ savininkę ir generalinę direktorę, Rita Daugėlienę,  UAB „Diremta“ bendrasavininkę ir projektų vadovę, Rūtą Klimašauskienę,  FITIN / UAB „Alfa idėjos ir technologijos“  bendrasavininkę ir personalo verslo partnerę, ir Daivą Vyšniauskienę, Kauno PPA rūmų VMT koordinatorę.

    Kauno regiono Verslo moterų tinklas šiemet planuoja  surengti 10 susitikimų ir verslo pusryčių. Asmeninis tobulėjimas, kompetencijos kėlimas, socialiniai projektai – pagrindinė numatoma veikla 2019 m. Šiuo metu tinklui priklauso 33 moterys – verslų savininkės, bendrasavininkės ar vadovės.

    2018 m. Kauno regiono Verslo moterų tinklas organizavo 24 renginius, juose dalyvavo 272 dalyviai, 2 konferencijas: „Moteris versle 100/10“ ir „Formulė: versli ir laminga. Be streso“. Šiose konferencijose buvo perskaityta 18 pranešimų, vyko 2 diskusijos, susirinko 550 dalyvių iš visos Lietuvos.

    Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pernai sveikino tinklo nares už ryžtą keisti visuomenės požiūrį, išlaisvinti moterų verslumo potencialą, skatinti moterų lyderystę ir karjeros siekius, dalyvavimą socialinėse akcijose „Knygų kalėdos“ ir  „Įkvėpk“.

Skip to content