• Naujienos
 • Išrinkta nauja Kauno personalo vadovų klubo valdyba

  Sausio 16 d. vykusiame, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio, Kauno personalo vadovų klubo susitikime buvo pristatyta 2023-ųjų metų klubo veiklos ataskaita ir išrinkta nauja klubo valdyba.

  Penkiasdešimt narių, personalo specialistų, vienijančio klubo pirmininke išrinkta Giedrė Žigavičiūtė, UAB „Lančas“, klubo valdybos narėmis tapo Virginija Ginaitienė, UAB „HR spektras“, Irma Kaminskienė, VŠĮ „Personalo praktikų paslaugos” ir Irma Povilaitienė, UAB „Tututis“.

  Kauno personalo vadovų klubo susitikimo metu buvo aptartos strateginės klubo veiklos kryptys. Klubas tradiciškai rinksis kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį.

  Po klubo ataskaitinio susitikimo ir naujos valdybos rinkimų vyko seminaras, kurio tema – „Pozityvūs organizacijų ištekliai: kas tas psichologinis kapitalas, kam jis naudingas ir kaip jį didinti?”. Seminarą vedė lektorė Evelina Kazlauskė – psichologė, VDU dėstytoja, doktorantė, tyrinėjanti pozityviuosius organizacijų išteklius, knygos „Kaktusas ar pienė: knyga apie psichologinį atsparumą“ autorė.

  Seminaro metu kalbėta apie individualų ir komandinį psichologinį kapitalą, kuo jis naudingas organizacijoms, siekiančioms tapti net tik atsparesnėmis, bet ir klestinčiomis, kokie faktoriai galėtų padėti tai ugdyti.

  Kauno PPA rūmų bendruomenės vardu sveikiname Kauno personalo vadovų klubo naujai išrinktą pirmininkę Giedrę Žigavičiūtę bei klubo valdybos narius su naujos kadencijos pradžia ir linkime neišsenkančios energijos ir sėkmės naujoje kadencijoje!

  Norinčius tapti šio klubo nariais maloniai kviečiame susisiekti, susipažinti ir sudalyvauti viename klubo susitikime svečio teisėmis. Daugiau informacijos apie klubą ir kontaktus pasiteiravimui rasite čia.

Skip to content