• Naujienos
 • Iškilmingame vakare – apdovanojimai, padėkos ir koncertai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtame tradiciniame, jau 20-ajame metiniame renginyje šįkart dalyvavo rekordinis svečių skaičius. Tarp daugiau nei 300 dalyvių Raudondvario Menų inkubatoriuje buvo Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, grupė Seimo narių kauniečių, regiono savivaldybių merai, universitetų rektoriai ir kt. Didžiausią būrį sudarė rūmų nariai, be kurių, pasak Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Zigmanto Dargevičiaus, vakaras būtų netekęs dalies savo žavesio.

  Sveikindamas vakaro dalyvius, Seimo Pirmininkas V. Pranckietis verslą prilygino valstybės kraujui, palaikančiam jos kultūrą, švietimą, socialinę sistemą, ir padėkojo sąžiningai Lietuvos labui dirbančiam verslui.

  Seimo Kauno krašto bičiulių grupės vardu padėką už bendrystę ir sąžiningumą telkiant verslo bendruomenę, už pagalbą ir iniciatyvas verslui įteikė Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, linkėdamas idėjų, entuziazmo ir sėkmės.

  Rūmų prezidentas Z. Dargevičius pabrėžė, kad besibaigiantys metai rūmams buvo kaip reta turtingi naujų idėjų ir renginių. Du didžiuliai verslo moterų forumai, konferencijos su IQ žurnalu ir Žinių radijumi, Kauno augančio verslo apdovanojimai, Kauno finansininkų klubo inicijuota pirmoji konferencija apie skaitmenizacijos naujoves parodė, kad rūmai sugeba organizuoti aukšto lygio ir šimtus dalyvių pritraukiančius renginius. Šiemet Kauno verslininkai Parodų kalne įamžino vietą, kur tarpukario vyko Lietuvą garsinusios pramonės ir žemės ūkio parodos. Ant Pinigų kalno įkaltos gražiausios lietuviškos monetos nuo viduramžių laikų. Verslo alėjoje ir Pinigų kalne iškalti vardai ir ženklai tų, kurie šiandien kuria sėkmingą verslo istoriją. Verslininkų iniciatyva ir lėšomis įamžintas Vasario 16-osios akto signataro Jono Vailokaičio atminimas jo gimtinėje prie Šakių.

  „Palankūs vėjai ekonomikos laivą šiemet nešė pirmyn be pavojingų bangavimų ir srovių. Plaukiant, žinoma, tiek versle, tiek valstybėje pasitaiko ir audrų. Aplenkiant pavojingas vietas, linkiu tvirtai laikyti verslo vairą”, – vakaro dalyvius sveikino Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentas Benjaminas Žemaitis.

  Seimo Pirmininkas V. Pranckietis apdovanojimų ceremonijos pirmąjį „Padėkos ženklą“ ženklą įteikė ilgamečiam Kauno PPA rūmų prezidentui, šiemet tapusiam Lietuvos PPA rūmų asociacijos prezidentu, Benjaminui Žemaičiui už rūmų sistemos tvirtinimą ir verslo bendruomenės telkimą.

  Šiais ženklais taip pat pagerbti Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Kauno miesto vicemeras Andrius Palionis ir Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. Antanas Maziliauskas.

  Vakaro metu istoriniu, atkurtu tarpukario laikų apdovanojimu – „Darbo žvaigžde“ už asmeninius nuopelnus šalies verslui ir rūmų sistemos plėtrai  rūmų apdovanoti AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vadovas Dainius Cibulskis ir UAB „Hegelmann Transporte“ valdybos pirmininkas Anton Hegelmann. „Darbo žvaigždės“ medaliai įteikti rūmų darbuotojoms Aušrai Misonei ir Dainai Balasevičienei.

  Rūmų ambasadorių titulai šiemet suteikti Elenai Bartnikienei, „Saulėja SPA“ savininkei ir direktorei, ir Antanui Vytautui Būdai,  rūmų nario nuo 1992  m. –  bendrovės „Eura“ direktoriui.  „Mažąjį eksporto prizą“ pelnė UAB „Akto“.

  Nominacijos „Už svarų indėlį visuomenei“ šiemet paskirtos trims bendrovėms: UAB „Hegelmann Transporte“, Vilkaviškio bendrovei „Gintrėja“ ir UAB „Maksima“. Tai įmonės, kurioms socialinė atsakomybė yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis.

  Nominacijos „Metų investicija“ nugalėtoja paskelbta UAB „HELLA Lithuania“, Kauno rajone atidariusi 30 mln. eurų vertės gamyklą, gaminančią elektronikos ir apšivietimo komponentus Vokietijos automobilių pramonei.

   „Inovacijų lyderio 2018“ nominacijas pelnė išskirtinius produktus augintiniams sukūrusi UAB „Akvatera“ ir UAB „Adeo Web“,  neseniai patekusi tarp 50 sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų bendrovių.

  Šiemet, Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga, rūmai įsteigė specialią nominaciją – „Už tvarų verslą/100-mečio įmonė“. Šimtmečio įmonėmis paskelbtos Kėdainių bendrovė „Daumantai  LT“ , atkurtosios Nepriklausomybės amžininkė, ir  akcinė bendrovė „Liteksas“, įkurta 1927 m.,  viena seniausių Kauno įmonių, išlaikiusių tradicinę pramonės šaką.

  Nominacijos „Metų mokymo institucija“ nugalėtojomis tapo Kėdainių profesinio rengimo centras ir Kauno taikomosios dailės mokykla. Rūmų Jonavos filialo „Metų mecenatu“ paskelbta UAB „Agrochema“,  „Metų bitė“ – UAB „Valditas“, „Metų inovacijų šauklys“ – UAB „Gudžionys“.

  Vakaro svečiams Johanno Strauso valsus, arijas iš populiarių operečių atliko Kauno miesto simfoninis orkestras ir dainininkė Raminta Vaicekauskaitė. Žavingasis Martynas Kavaliauskas su grupe iš užmaršties kėlė geriausius lietuviškus šlagerius. Šokiams grojo grupė „Tabasco“.

  Aktyviausiems rūmų nariams buvo skirtos asmeninės padėkos ir dovanos – svetingumo komplekso „Monte pacis“ siurprizas – nakvynė dviems asmenims Fundatorių apartamentuose ir 9 patiekalų degustacinė vakarienė bei „Saulėja SPA“ dovanų kuponai, kurių bendra vertė – 3000 eur.

  Iškilmingą Kauno regiono verslo bendruomenės vakarą vedė žinomas televizijos žinių laidų vedėjas Marijus Žiedas.

  Fotogalerija:

  Apdovanojimai
  Renginio dalyviai

Skip to content