• Investicijų planas Europai

    Europos investicijų fondas ir Capitalia pasirašė 10 mln. EUR vertės sutartį dėl garantijų priemonės, skirtos remti mažas įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Dėka šios garantijos mažos įmonės turės didesnes galimybes gauti finansavimą. Šią sutartį remia Europos strateginių investicijų fondas įsteigtas pagal Investicijų planą Europai, ir Europos užimtumo ir socialinių inovacijų programa.

    Norint gauti garantiją, bendrovės apyvarta turi būti mažesnė nei 2 mln. EUR ir joje turi dirbti ne daugiau kaip 9 darbuotojai. Finansavimas įmonėms bus teikiamas nuo 3 mėnesių iki 5 metų laikotarpiui. Capitalia tinklalapyje www.capitalia.com įmonės gali kreiptis dėl paskolos ir sužinoti daugiau apie tinkamumo kriterijus.

    Investicijų planas Europai, dar vadinamas „Junckerio Planu“, yra vienas iš svarbiausių Europos Komisijos prioritetų. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas investicijoms į darbo vietų kūrimą ir augimą efektyviau naudojant naujus ir esamus finansinius išteklius, šalinant kliūtis investicijoms ir teikiant matomumą ir techninę pagalbą investiciniams projektams.

    Daugiau informacijos yra ČIA

    Naujausius rezultatus, įgyvendinant Investicijų planą Lietuvoje, galite rasti ČIA

Skip to content