• Naujienos
 • Intriga rūmų klube

  Intriga rūmų klube

  …Po truputį bundantis 1960-ųjų pavasaris nesutrukdo visam menininkų elitui susitikti prabangiame elito pobūvyje Londone. Visi garsiausi to meto muzikantai, aktoriai, šokėjai, dailininkai ir mecenatai susitinka kasmetinėje šventėje, kurioje aistros ir intrigos neatsiejamos nuo elito gyvenimo. Ilgos ir prabangios suknelės, nuostabus vynas, kerinti muzika ir po truputį aiškėjančios aukštuomenės paslaptys bei nuodėmės nublanksta prieš netikėtą vakaro baigtį… Kažkam scenos uždanga nusileis paskutinį kartą…

  Taip paslaptingai prasidėjo rūmų klubo vakaras viešbutyje „Daniela“, o intriguojančią programą kūrė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų naujas ir jaunas narys UAB „Asmeniškai jums“.

  Pasak bendrovės direktorės Justės Paražinskaitės, kūrybinga ir ambicinga jauna komanda organizuoja įvairiausius komandos formavimo renginius, vasaros šventes ir kalėdinius vakarus, seminarus ir prasmingą laisvalaikį, atsižvelgdama į konkrečius užsakovo poreikius ir interesus. Kiekvienu atveju kuriamas savitas scenarijus, jis niekada netiražuojamas.

  Rūmų klube susirinkę ponios ir ponai turėjo sudėtingą užduotį – išnarplioti painią detektyvinę istoriją, kas nužudė žymų dizainerį, o motyvų tai padaryti turėjo visi šeši jam artimi žmonės… Įspėti žiaurią mįslę net dviem komandoms padėjo analitinis mąstymas ir psichologinės žinios.

  Klube buvo pasveikinti nauji rūmų nariai. Jais tapo VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, UAB „Medicinos bankas“, UAB „Piko valanda“, UAB „Baldgama“, UAB „Noringė“, UAB „Binčis“, UAB „Elodėja“, UAB „Arnelitos prekyba“, VšĮ „Informacinių technologijų institutas“, UAB „EU-RUS LAW SERVICE“.

Skip to content