• Naujienos
 • Interaktyvūs reklamos sprendimai

  Interaktyvūs reklamos sprendimai

  Gegužės 24 d. verslo bendruomenė buvo pakviesta į informacinę popietę „Interaktyvūs sprendimai – inovatyvus Jūsų įmonės pristatymas“. Rūmų nario UAB „SneakyBox“, profesionalios žaidimų kūrimo kompanijos, vadovas Liudas Ubarevičius supažindino su interaktyviais stendais, žaidimais, papildytąja ir virtualia realybe. Buvo suteikta galimybė įsiamžinti fotostende.

  Jei įmonė dalyvauja parodose, organizuoja konferencijas, seminarus, produktų pristatymus, mobilūs parodų stendai yra nepakeičiama priemonė. Interaktyvus reklamos stendas patrauks klientų, svečių dėmesį, jo pagalba patraukliai pateiksite prezentaciją. Mobilių parodų stendų privalumai: lengvai keičiama informacija; patogūs transportuoti; kompaktiški; paprastas montavimas ir demontavimas; gerai matomi ir pastebimi iš toli; puikus pirmasis įspūdis.

  Įmonė gali pasiūlyti interaktyvius sprendimus, sukurtus pasitelkiant judesio atpažinimo sistemas ir lietimui jautrius ekranus, sparčiai populiarėjančius išplėstinės realybės projektus, sustiprinančius realybės pojūtį ir paliekančius nepamirštamą įspūdį.

  Renginio dalyviai išmėgino aplikaciją, skirtą papildyti spalvinimo knygelę „Mylimukai. Lietuvos zoologijos sodo gyventojai“. Nukreipus mobilųjį įrenginį į atitinkamo gyvūno vardo lentelę, vartotojas gali išvysti jo trimatį animuotą atvaizdą.

  Mobili aplikacija su verslo paskirties pastatu „Quadrum“ leido informacinės popietės dalyviams susipažinti su pastato architektūra iš taip arti, kaip niekada anksčiau. Programėlėje taip pat galima rasti informacijos apie verslo miesto projektą, jo statybą ir kitų įdomių faktų.

  UAB „SneakyBox“ yra pelniusi nemažai apdovanojimų: „Lietuvos Startup Weekend“– mobilusis ARPG žaidimas, susijęs su ekologiniu sprendimu (nugalėtojai), „Imagine Cup 2012 Worldwide finals“ (Sidnėjus, Australija, TOP10 finalistai, žaidimo dizainas telefonui), IBM Business Run 2012 (Baltics, antrosios vietos laimėtojai), „Appcampus.fi“ – apdovanojimas už „The Hottest Developer Program in the World“.Skip to content