• Inovacijos – nuo idėjos iki įgyvendinimo

  Inovacijos - nuo idėjos iki įgyvendinimo

  Danijos prekybos rūmai kartu su partneriais ketvirtąjį kartą kviečia savo narius, partnerius ir visus norinčius dalyvauti kasmetinėje inovacijų konferencijoje š.m. gegužės 21 d.

  Šiemet kartu su įdomiais pranešėjais pademonstruosime, kaip novatoriškos idėjos gali padaryti Jūsų verslą pelningą. Dalinsimės pačia įvairiausia patirtimi iš Danijos, Lietuvos ir viso pasaulio – nuo besikuriančių inovatyvių kompanijų iki senų ir rinkoje įsitvirtinusių vardų. Ši konferencija nėra tik apie vieną puikią idėją, kuri Jums uždirbtų milijonus, bet greičiau apie tai, kaip atpažinti ir įdarbinti geras idėjas ir paversti jas pelningu verslu.

  Konferencijos pranešėjai:

  Konferencija atidarys:

  • Robertas Dargis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas(www.lpk.lt
   ).

  • Thomas Bustrup, Danijos pramonininkų konfederacijos direktorius(www.di.dk
   ).

  Kvietimą ir renginio programą galite rasti čia

  Registracija į konferenciją čia

  Konkursas kelionei į Daniją laimėti!

  Konferencijos metu Danijos prekybos rūmai organizuoja kasmetinį inovacijų konkursą startuoliams ir komandoms su puikiomis novatoriškomis idėjoms. Komandas vertins komisija sudaryta iš profesionalų, kuriuos paskirs Danijos prekybos rūmai kartu su VšĮ „Versli Lietuva“. Geriausia komanda laimės dviejų dienų kelionę į Kopenhagą, kur dalyvaus kasmetinėje „Danske Bank“ organizuojamoje investicijų konferencijoje ir turės galimybę pristatyti savo idėją išskirtinei auditorijai.

  Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia
  .

  Konkurso registracija čia
  .

Skip to content