• Naujienos
 • „INNO“ klube – apie inovacijas logistikoje

  „INNO“ klube – apie inovacijas logistikoje

  Gegužės mėnesio „INNO“ klubo susitikimas vyko klubo nario Vyto Volkevičiaus vadovaujanmoje įmonėje „Hoptransa“. Susitikimo tema – „Intelektuali logistika: inovacijos vilkike ir operacinis valdymas. Kaina versus pristatymo laikas.“

  Klubo nariai susipažino su technologijomis, kuriomis naudojasi šiuolaikiniai vairuotojai maksimaliai efektyviam rezultatui užtikrinti. Įmonės vadovai plačiau papasakojo apie sprendimus, kurie leidžia optimizuoti procesus. Logistikos sektorius yra itin konkurencingas, todėl efektyvumas ir paslaugos kokybė yra neatsiejama šio verslo sritis.

  Klubo nariai domėjosi, kaip optimizuoti pristatymo laiką: klientai produktą nori turėti „čia ir dabar“, o logistikos įmonės uždavinys – rasti tinkamiausią klientui gabenimo būdą nuo gamintojo per el. parduotuvę iki galutinio vartotojo. Aptarti elektroninės prekybos niuansai bei kaip jie keičia vartojimo įpročius, pasidalinta įžvalgomis apie logistikos galimybių tendencijas ateityje. Verslininkai diskutavo apie sąnaudų mažinimą diegiant inovacijas, arba kaip mažiau teršiant gamtą gauti didesnę naudą įmonei naudojantis gaunamos informacijos analize ir tinkamai ją interpretuojant.

  Birželio 8 d. klubo narys Paulius Astromskis iš rūmų nario, teisinės bendrijos „Viliušis ir Astromskis“ pristatys temą „Kaip turi keistis teisininkai, kad teisė nestabdytų technologinės evoliucijos?“. Klubo nariai diskutuos apie pagrindinius iššūkius diegiant naujas technologijas ir pokyčius norint prisitaikyti prie 4-osios pramonės revoliucijos, dirbtinio intelekto ir kt.

  „INNO“ klubas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia nuo 2016 m. birželio. Nuolatinėje klubo veikloje dalyvauja 17 inovatyvių bendrovių (UAB „Sekasoft“, UAB „Gerovė“, UAB „Enerstena“, UAB „Novameta“, AB „ITAB Shop Concept Lithuania“, UAB „Invertus“, AB Swedbankas, UAB „Akto“ ir kt.) vadovai. Klubo pirmininkas – Kauno PPA rūmų tarybos narys, UAB „Kika group“ valdybos narys Tauras Plungė.

Skip to content