• Naujienos
 • Įmonės gimtadienis su Kauno PPAR nariais – išskirtinis Rūmų bendruomenės klubas UAB „Maksima“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) vasario 21 dieną kvietė narius į Rūmų bendruomenės klubo renginį, kuris vyko įmonėje „Maksima“.

  Jau gražia tradicija tapusio ir kiekvieną mėnesį vykstančio Rūmų bendruomenės klubo renginio data šįsyk įgavo ir simbolinę prasmę, mat vasario 21 dieną UAB „Maksima“ šventė 32-jų metų įmonės gimtadienį.

  Šventinę dieną vykusiame renginyje netrūko pakilios nuotaikos bei įmonių – narių atstovų sveikinimų ir prasmingų linkėjimų Kauno PPAR narei UAB „Maksima“. O gausiai susirinkusius verslo atstovus itin šiltai ir svetingai priėmė įmonės savininkai Vita ir Valdas Matuliai su darbuotojų komanda.

  UAB „Maksima“ – tai privataus kapitalo, lietuviška šeimos įmonė, gaminanti ir tiekianti rinkai įvairių talpų ir formų plonasienes pakuotes iš polipropileno, kurios yra skirtos maisto produktų pakavimui (mėsos ir pieno pramonės gaminiams, vaisiams, medui ir pan.) bei buitinės chemijos gaminių pakavimui (dažams, glaistams, druskai ir kt.).

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius pasveikino naujai prisijungusius narius bei įteikė jiems Rūmų nario pažymėjimus. Rūmų bendruomenės klubo tikslas – telkti verslo atstovus, susipažinti su įmonių veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.

  Renginio metu įmonėje „Maksima“ Kauno PPA rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 20 naujų įmonių – narių. Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Monada LT“

  Įmonės pagrindinė veikla – prekyba kepsninėmis, jų priedais ir aksesuarais; kuro ir įdegimo priemonėmis; prieskoniais.  UAB „Monada LT“ turinti daugiau nei 16 metų patirtį, stabilų ratą klientų ir tiekėjų visoje Europoje bei platų produktų asortimentą, atrinktą atsižvelgiant į kokybę ir patikimumą.

  UAB „Mavy studija“

  UAB „Mavy studija“ įmonė gimė įkvėpta stiklo medžiagos. Įsikūrusi 2012 m. įmonė sėkmingai įsitvirtino veidrodžių su LED apšvietimu rinkoje Lietuvoje bei užsienyje. Pagrindinis įmonės produktas – veidrodžiai su LED apšvietimu gaminami dirbtuvėse Kaune, kruopščiai atliekant procesus, naudojant išbandytas medžiagas ir atrinktas technologijas.

  Nuo 2018 m. įmonė pelnė „Stipriausių Lietuvoje” sertifikatą. „Mavy studija” komandos pagamintus veidrodžius galite pastebėti Vilniaus oro uoste, „Mariot” viešbutyje Vilniuje, grožio salonuose įvairiuose miestuose, bei daugiau kaip tūkstantyje privačių būstų Lietuvoje. Taip pat Italijoje, Airijoje bei Skandinavijoje.

  VšĮ „Terra Publica“

  Pagrindinė veikla – stalo žaidimų ir knygų leidyba bei prekyba. VšĮ „Terra Publica“ valdo 3 leidybinius ženklus: ,,Terra Publica”, ,,Debesų ganyklos” bei ,,Virtuvės knyga”.

  MB „Cleanart LT“

  Profesionalaus įvairaus pobūdžio valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios tikslas, kad kiekvienas klientas gautų aukštos kokybės paslaugas ir geriausią aptarnavimą.

  UAB „Solvitex“

  Įmonė teikia verslo konsultacijų paslaugas.

  UAB „Magic Crafts“

  UAB „Magic Crafts“ yra įmonė, užsiimanti elektronine prekyba (www.magiclinen.com) ir eksportuojanti lino tekstilės gaminius į užsienio šalis. Prekės ženklas – „MagicLinen“ – namų tekstilės ir drabužių iš lino gamyba bei prekyba.

  UAB „Industris“

  UAB „Industris“ specializuojasi didelių erdvių bei industrinių pastatų tiekime bei montavime. Įmonės komanda, sukaupusi didelę patirtį gamybos, sandėliavimo, logistikos, prekybos ir kitokių pastatų konstrukcijų montavimo srityse.

  UAB „Prienų šilumos tinklai“

  Pagrindinė veikla – šilumos gamyba ir tiekimas, šilumos vartotojų pastatų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų eksploatacijos vykdymas.

  MB „CBC Group“

  Logistikos ir distribucijos paslaugų įmonė.

  UAB „Simneka“

  Pagrindinė įmonės veikla yra negazuoto geriamo vandens gamyba ir išgavimas. Prekinis ženklas „Tropospheric water“.

  MB „Vegasas“

  Renginių organizavimas įmonėms bei privatiems asmenims su įvairaus formato Mafijos ir Pokerio žaidimais.

  UAB „Miesto bitininkai“

  Bičių priežiūros paslaugas, skatinant įmonių tvarumo strategiją ir atskaitomybę, teikianti įmonė. Taip pat vykdo edukacijas apie bites ir medų prie avilių arba klientų, įmonių aplinkose.

  Juozas Kamenskas

  Verslo portretai, produktų nuotraukos, įvaizdinės nuotraukos, gamybos procesų, interjero ir pastatų fotografavimas.

  MB „PJ Plumbing“

  Šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų, kondicionavimo sistemų darbai.

  MB „Fumigacija“

  Mažoji bendrija teikia kenkėjų kontrolės ir dezinfekcijos paslaugas.

  MB „Lutimas“

  Pagrindinės teikiamos paslaugos – maisto gamyba, maistas į namus bei biurus, indų nuoma.

  UAB „Korner Group“

  Įvairių matavimo prietaisų (termometrų, registratorių) prekyba ir patikra.

  UAB „Ugnis ir Ledas“

  Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos – šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra.

  UAB „Alpetas“

  Laivų pirkimas, pardavimas, nuoma.

  Vilma Paplauskienė

  Atstovauja prekinį ženklą „Simple Beauty LAB“. Odos priežiūros priemonių prekyba bei veido, kūno procedūrų paslaugos

  Po naujų narių, įmonių atstovų, trumpų prisistatymų ir pažymėjimų įteikimų UAB „Maksima“ generalinis direktorius Valdas Matulis pasveikino svečius, pristatė darbuotojų kolektyvą bei plačiau papasakojo apie įmonę ir jos veiklą, teikiamas paslaugas.

  Nuo įsikūrimo pradžios įmonėje „Maksima“ vyko nuolatinė plėtra, gamybos procesų tobulinimas. Automatizavimas, robotizavimas, efektyvus išteklių panaudojimas užtikrina saugius ir kokybiškus produktus. Įmonės komanda aprodė gamybinius cechus, supažindino su procesais.

  Įmonės „Maksima“ bendrasavininkė Vita Matulienė verslo bendruomenės narius pakvietė įdomiai ir netikėtai įsitraukti į žaismingą, bet ir tuo pačiu labai praktišką rankų darbo procesą – taip buvo surengtos mini dirbtuvėlės. Dalyviai galėjo užbaigti rankomis surinkti plastikinius kibirėlius ir įvertinti, kaip išspręsta ši laikui imli proceso dalis. Šiuo metu šią operacija atlieka robotai.

Skip to content