• Įdomiausios „Miniboss“ čempionato idėjos

  Rūmų narys UAB „Lyderystės ugdymo centras“  organizuoja „Miniboss“ – vaikų ir paauglių neformalų verslumo, ekonomikos, finansų ir lyderiavimo mokymą. Tai yra tarptautinė vaikų verslumo mokykla, kurios tikslas –  išugdyti laimingas ir sėkmingas asmenybes.

  „Miniboss“ verslumo mokykla kiekvienus mokslo metus užbaigia mokinių ir paauglių verslumo čempionatais. Kiekviename mieste –  Vilniuje , Kaune ir Klaipėdoje vyko komandų idėjų pristatymas ir buvo renkamos 3  geriausios komandos , kurios miesto garbę gynė „MINIBOSS Lietuva 2019” čempionate.

  Lietuvoje buvo pateikti 36 projektai. Vaikai ne tik siekė uždirbti, bet jiems buvo svarbi ir aplinkosauga, sveikata ir noras pagerinti visų kasdieninį gyvenimą.

  Kaune vykusio  vaikų verslumo čempionato renginyje dalyvavo ir vertinimo  komisijoje dirbo KPPA rūmų  Verslo bendruomenės skyriaus vadovė Vera Mileikienė.

  Vaikai pateikė 11 verslo idėjų , kurių įdomiausios buvo apdovanotos Kauno PPAR prizais:

  “GOLF BOSS” – golfo kamuoliukai su GPS, tausojantys ir neteršiantys aplinkos;

  “EKO” – ekologiški, daugkartinio naudojimo maišeliai;

  “SUPERR BOSS” – magnetukai- skirtukai knygoms;

  “GAMINU VIENAS” – vaikų kulinarinis  žurnalas;

  “FERTIBIN” – šiukšliadėžė – smulkintuvas, skirtas  smulkinti organines atliekas.

  Trys kauniečių projektai pateko į respublikinį čempionatą – tai „Gaminu vienas“, „Rubužiai“, „Fertibin“.

  Pirmą vietą užėmė devynmetis Vytenis Jurgelionis su savo projektu ,,Organiniai daiginimo puodeliai iš sapropelio“ . Vertinimo komisiją labai sužavėjo jaunojo inovatoriaus žinios apie Lietuvos auksą – sapropelį bei puikiai parengtas verslo modelis , kuris tikrai visiems pasirodė realus ir nešantis realias pajamas. Tad kitais metais MINIBOSS Lietuva 2020 čempionatas kelsis į Klaipėdą.

   Žmonės.lt straipsnis  apie laimėtojus – klaipėdiečius:

  https://www.zmones.lt/naujiena/lietuvos-vaikai-kuria-pelna-nesancius-verslus.240d3f64-83b6-11e9-86a7-aa000054c883?fbclid=IwAR0nr4s3OTWpkkXpgvQnDnG24mNwlvYg4vrJYBmzDdrIUjrGf8SnmJP5rZk#

Skip to content