• Idėjų generatorius 2016

  Verslo idėjų konkursą „Idėjų generatorius 2016“ organizuoja VšĮ „Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, bendradarbiaudamas su Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centru, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei Kauno rajono savivaldybe.

  Juo siekiama aktyvinti ir telkti moksleivius ir studentus kūrybinei veiklai; skatinti jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais; ugdyti jaunimo verslumą skatinant naujų, inovatyvių verslų steigimąsi; teikti pagalbą vystant ir tikrinant idėjas bei vertinant jų galimybes (potencialą) rinkoje; puoselėti verslininkystės kultūrą Lietuvoje.

  Konkurse gali dalyvauti visi Kauno rajono mokyklų 9–12 klasių, I–IV gimnazinių klasių moksleiviai bei Lietuvos aukštųjų mokyklų visų specialybių iš visų galimų mokslo krypčių studijų studentai. Dalyvauti galima individualiai arba grupėmis, sudarytomis ne daugiau kaip iš 5 narių ir ne daugiau vieno grupės konsultanto: mokytojo/dėstytojo, jeigu jo reikia.

  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, iki 2016 m. lapkričio 7 d. 12 val. turi atsiųsti užpildytą verslo idėjos pristatymo formą (1, 2 priedas) el. p. info@verslo-info.lt
  arba užpildyti verslo idėjos pristatymo formą internetu interneto svetainėse http://www.verslo-info.lt/
  arba http://www.asu.lt
  /.

  Išsamiau:

  Konkurso-nuostatai-IDĖJŲ-GENERATORIUS.doc

Skip to content